Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Nem lakunk közel egymáshoz, emiatt csak ritkábban mehetek hozzá, de egy suliba járunk. Nyár elején megígértem neki hogy minden héten el fogok menni hozzá. Eddig egy kivételével minden héten voltam nála, de most lagziba készülnek a hétvégén Pestre. Anyámék nem nagyon engednek el sehova, még hozzá se szívesen, mindig ki kell harcolnom hogy mehessek. Végül is elengedtek a lagziba vele, de a lány azt mondta nekem tegnap, hogyha nem lát a héten, akkor ennyi volt. Azt mondta azért, mert miért ígértem meg olyasmit, amit nem tudok teljesíteni. Vagyis ha anyámék nem engedtek volna el(most se szívesen) akkor szakított volna velem. Mit szóltok ehhez? 15/L & 17/F
2010. júl. 22. 19:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
Vagy túl fiatal, és tényleg kifogást keres, vagy elég éredt, és nem olyat akar, akinek engedéjt kell kérni a szüleitől! Ezt te tudod :)
2010. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!