Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted a párod, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted a párod, vagy csak érdekből vagy vele? Vagy esetleg azért mert ez jutott?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is
2010. júl. 22. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem a párom, bár néha nagyon ki tud akasztani pl: most is összekaptunk. De ettől még szeretem. 7 éve múlt hogy együtt vagyunk és van egy 1 éves fiunk.
2010. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szeretem, imádom, oda vagyok érte, meg vissza. ^^
2010. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ilyen kérdést...:D Imádom a párom <3 Ha nem így lenne, már rég nem lennék vele. :)

16/L, párom 19/F

2010. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi is összevesztünk ma, én voltam feszült és felkaptam a vizet, pedig inkább csak röhögnöm kellett volna rajta :):):)

Na mindegy. Mi 3éve vagyunk együtt, imádom a mai napig, akkor is amikor összeveszünk :) Nem lennék vele érdekből, sem szánalomból.

De volt egy barátnőm, aki azért volt a csávóval, mert mindig megvett neki mindent amit a csaj akart.

Nem értem minek fikázzátok a kérdezőt. Igen, vannak ilyen emberek, akik csak érdekből vannak a másikkal, s nemcsak csajok, hanem pasiknál is előfordul :)

És amugy jo kérdés. :):)

2010. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Érdekből semmiképp. Kompromisszumnak mondanám.

Egyébként ha ezt a kérdést a családi kapcsolatok kategóriában tennéd fel, más válaszokat kapnál. Más korosztály..

2010. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok belé, és nekem megtiszteltetés, hogy vele lehetek. :)
2010. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

sztem ez tök normális kérdés nemértem miért kell belekötni


egy csomóan vannak érdekből a párjukkal persze ezt sose vallják be még névtelenül sem sajnos ez így van na mindegy


anyu is csak az érdekházasságra hajt annyi nyugtatót töm magába csodálom h egyáltalán életben van amennyi alkohollal önti le nah mindegy ez csak 1 észrevétel csodálom h apu nemdobta ki a francba már rég ezeknek az érdekházasságoknak sosincs hó vége


apu nemdobja ki anyut mert még szereti anyu meg nemhadja el aput mert ez a legjobb amit találhat

2010. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"jó vége "

bocs félre gépeltem

2010. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

20/f

apu 52 anyu 48

2010. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez van. Ezt dobta a gép.

XD

2010. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!