Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted a párod, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted a párod, vagy csak érdekből vagy vele? Vagy esetleg azért mert ez jutott?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is
2010. júl. 22. 18:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Én am enyémet szeretem

17/F

2010. júl. 22. 18:58
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lehet ilyen kérdést feltenni, ha te is úgy vagy vele h szereted?Már bocsi de ez akkora marhaság

Amúgy meg szeretem, nem véletlen vagyok vele 3 éve

18/L

2010. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy hányan vannak akik csak úgy vannak vele...
2010. júl. 22. 19:00
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Érdekből. Alig várom, hogy elpatkoljon, és megörököljem a 3 milliárd eurót érő ingatlanját Baden-Württembergben.
2010. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Tombolan nyertem, b@szd meg, azert! XD

kor/nem

2010. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

sztem jó kérdés vagyis inkább érdekes nem kéne fikázni:)


am én nagyon szeretem, és soha nem maradnék vele érdekból vagy ilyenek, és ez 3év és 10hónap után IS így gondolom:)


remélem így is marad, sok sikert a kérdezőnek is:)


Lexy*18

2010. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hamár ilyen kedves voltál elmondom hogy mi fél éve vagyunk eggyütt :) Remélem minimum lesz annyi mint neked :)
2010. júl. 22. 19:07
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem fikázni akartam, de a kérdező is tudja sztem h marhaságot kérdezett, főleg h ő sem így gondolja.

Vagy szerinte nem gerinctelenség az ilyen dolog?Én sosem unatkoznék ennyire, h ilyet tegyek fel.

Na én is ideírom már h 3 év 5 hónap és 13 napja vagyunk együtt:DD /mellesleg imádom/

2010. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem marhaság... De itt őszintén leirjátok.. és tudom hogy nem egy nő van aki a pénzért van egy csávóval... És nem egy olyan akink nem jutott jobb, és már igyis örül. De persze ezeket elitélem. Szerelem mindörökké :)
2010. júl. 22. 19:12
 10/20 anonim ***** válasza:

Maga a kérdés tényleg hülyeség, aki ilyen az rohadjon meg, én sem tennék fel ilyen kérdést, ha nincs is smemi ilyen gondom, ilyenek mindig lesznek, arra vagy kíváncsi, hogy vki ide leírja, vki jól leoltsa és veszekedés legyen?:)))


Amúgy mi 4 éve és 3 hónapja vagyunk együtt:D nagyon szeretem természetesen:)

2010. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!