Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak bulis kapcsolatot akart?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bulis kapcsolatot akart? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szombaton voltam egy buliban, volt ott egy fiú is aki tetszik, valamennyire ismertem is mert egy suliba járunk.

Táncolgattunk, aztán engedtem hogy megcsókoljon. Közben folyamatosan bókolt nekem, szinte végig együtt voltunk. Mondta, hogy majd vegyem fel msn-re h megbeszéljük a dolgokat. Kedden fel is vettem, de a csókról csak annyi szó esett h vajon a haverja látta-e, kinek - mint utólag kiderült- igenxsak tetszek.

Szerintetek lehet ebből még valami, vagy akkor ő vett fel volna engem egyből msn-re? Vagy netán a haverja miatt nem akar semmit? Lehet, hogy így nehéz, de ha lenne valami ötlet/tanács, annak örülnék.

Én: 16/L ő 17/F


2010. júl. 22. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nagyon úgy tűnik, hogy ez neki csak egy kaland volt...
2010. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ebből amit leírtál, bármi lehetséges. Lehet hogy tetszel neki, csak félénk, de lehet hogy nem akar semmit, vagy akar valamit, csak a haverjáva miatt nem tesz semmit.
2010. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sok ilyen "bulis kapcsolatod" lesz még, ha bulizni jársz :)

tudd őket így kezelni, mert különben minden hétvége után fájni fog a fejed. azok alapján, amiket leírtál, felejtős a pasi.

L/17

2010. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat =)

valószínűleg tényleg ennyi volt, egy vele egy idős fiú haverom is ezt mondta, hogy ha ő akarna valamit a buli után, lépne.

2010. júl. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!