Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondoltad/érezted hogy...

Miből gondoltad/érezted hogy a párod nem akart veled komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok konkrétumot mondani. Egyszerűen nem úgy reagált a hosszú távú tervekre, ahogy kellett volna, éreztem, hogy olyankor kellemetlenül érzi magát.
2011. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csupán megérzés. Az életfolyamán felmerülő problémákhoz való hozzáállás. Már 3 éve vagyunk együtt. érzem, hogy ragaszkodik nagyon hozzám, de mégis megvan az az érzés, hogy nem lesz ez örök élet.
2011. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár az enyém még nem volt teljes kapcsolat, mert csak ismerkedtünk és pusztán egyszer találkoztunk (de a találkozó után azt mondta jól érezte magát velem), de azért volt pár árulkodó jel, amiből arra következtettem, h nem gondolja komolyan velem a dolgot a lány:

Ha nem kerestem nem keresett. Nem írt több levelet, ha nem hívtam nem hívott. Ha hívtam telefonon, akkor beszélgettünk, ha kérdeztem válaszolt, de még annyit se kérdezett vissza, h "és te/és neked"?! Ha telefonáltunk is, a fáradtságra hivatkozott és alig tudtunk beszélni. :(

Ha randira hívtam mindig volt kifogása. Általában hétvégéken lett volna jó nekem és neki is, de vagy fesztiválozni ment (és közölte, h azon a hétvégén nem lesz telefonközelben...), vagy az ismerőseivel strandolni stb. :(

29/F

2011. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a 37 éves barátnőm példáját tudom leírni, több mint 10 éve van a pasijával, aki közben 2-szer szakított a barátnőmmel, mert lebukott társkeresőn (a pasi), majd amikor nem jött neki össze az új nő, nagy kegyesen "visszafogadta" a barátnőmet. Összeköltözés nincs, házasság nincs, a barátnőm babát szeretne, de az sincs.

A pasi többször megmondta, hogy nem szerelmes.

Természetesen a barátnőm hibája, hogy nem rúgta ki már jó régen, hanem reménykedik.

2011. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éve jártunk, nem fogadta el a kulcsot...hiába laktunk együtt.
2011. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4 év után sem akart összeköltözni,se egyebet

Pedig pénz lett volna hozzá,én már egyébként is évek óta albérleteztem.

Kulcsa volt a lakásomhoz,de amikor vwettem pár boxert meg zoknit hogy legalább az legyen nálam neki,ha ott akar aludni,akkor rémült fejet vágott.

26 évesen...

meguntam,kitettem,azóta is anyuciékkal lakik,és olyan lányt keres,aki beköltözne hozzá és az anyjáékhoz...(én előre közöltem,hogy soha nem költözök szülőkhöz)


(aztán megtaláltam életem párját,akivel elejétől evidens volt,hogy közös jövő...)

2011. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi 5 éve már hogy együtt vagyunk,és a párom(26/F) még nem akar összeköltözni vele,pedgi mi is tudnánk fizetni az albérletet,rezsit stb,dolgozunk mind ketten.Szerintem nem gondolja komolyan velem,ezt már mondtam neki is.
2011. szept. 7. 17:01
 8/13 anonim ***** válasza:

és ő mit mondott erre?


gyorsan eltereli a témát igaz?

ismerős...

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pár másodperc csönd,aztán téma terelés.
2011. szept. 9. 06:52
 10/13 anonim ***** válasza:

82%_os 9:33-as vagyok


Sajnálom hogy ezt kell irnom,de nem veled tervezi leélni az életét.

De tökéletes vagy neki arra hogy legyen valaki,amig meg nem találja azt akit igazából keres.

2011. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!