Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan múlt el a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan múlt el a szerelmi bánatod?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott a szenvedésed?
2010. júl. 22. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
a leghosszabb 2 évig tartott. Most 5 hónapja, hogy újra szenvedek
2010. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Úgy 2 hónapig szenvedtem kimondottan az illető miatt (imádtam őt, és a mai napig nem tudtam teljesen feldolgozni, hogy elcsesztem az egészet), aztán következett egy olyan 4 hónapos mélyrepülés, depresszió közeli állapot, talán már annak egy enyhébb változata. Hogy gyógyultam ki? Amik tartották bennem a lelket: a könyvek, a sport, és az, hogy megismertem a mostani szerelmemet.
2010. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
14:17 vagyok: még annyit, hogy a legfontosabb, hogy AKARD őt elfelejteni. Ehhez nagy akaraterő kell, szerencsére én ezzel meg vagyok áldva, ezért van, hogy viszonylag hamar túl tudom magam tenni.
2010. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Találtam mást
2010. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Lassan 1 év, még nem tudom, hogy fog elmúlni.. :D
2010. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

1évig tartott a szerelmi bánat, de aztán megismertem egy fiút, aki mellett szépen elfelejtettem, és most már őt szeretem.


18l

2010. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is egy év kellett, hogy elfelejtsem. Addig mindig szomorkodtam, és amikor elérkezett az egyéves "szakítási" évforduló kibukott belőlem minden, sírtam egész nap, de onanntól kezdve rá sem tudtam már gondolni. És ma már teljesen túltettem magam rajta.

17L

2010. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Idővel, és úgy, hogy jött más...Ha szemétséget csinált, akkor megundorodtam tőle, és nem sokáig kínlódtam. Nekem csak a plátói tartott sokáig:)
2010. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
nem múlt el.. :(
2010. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2 éve van és nem múlt el csak nem intenzív. és én is gyakran okoltam/okolom magam hogy elrontottam az egészet.
2010. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!