Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeken kívül/ezek miatt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeken kívül/ezek miatt lehet hosszú, boldog kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Párommal pár hónapja vagyunk együtt, ő első perctől kezdve oda van értem, nekem viszont idő kellett ahhoz, hogy azt érezzem, hogy egyáltalán szeretem, azóta viszont egyre jobban ragaszkodom hozzá, de az az igazi szerelem érzés nem volt. Illetve mindkettőnk számára olyan ez a kapcsolat, mintha már minimum egy éve együtt lennénk, úgy értem, annyira összeszoktunk.
2010. júl. 22. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ez megszokás.sztem semmi értelme,de ti tudjátok.
2010. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze h lehet boldog kapcsolatotok:D;)
2010. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem nem feltétlen a nagy romantikus lángolásból áll. Persze, amíg 16 éves az ember, azt hiszi, hogy csak ez számít. De a lángolásnak úgyis hamar vége. A hosszútávú, megalapozott kapcsolatokban igen rövid ideig van meg ez a lángolás. Ha meg is van. Ettől még nem lesz alacsonyabb rendű az a kapcsolat.

Szerintem örülj neki, hogy így egymásra vagytok hangolódva és élvezd az együtt töltött időt. Pár hónap persze még nem sok, de idővel bármi lehet belőle.

2010. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!