Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel már több mint egy éve együtt vagyunk.Elég viharosan indult a kapcsolatunk,mert már a kapcsolat első hónapjában irogatott más lányoknak levelet,akkor mondtam neki,hogy legyen vége mert én nem egy futó kalandot keresek hanem komoly kapcsolatot így nincs értelme együtt lenni.Akkor neki állt könyörögni,hogy ne szakítsunk megfog változni,adtam neki egy esélyt meg is változott nagyon.Együtt laktunk aztán májusba jöttek az újabb problémák.Azért belémkötött mert 1 héten egyszer elmentem barátnőmhöz 3-om órára beszélgetni pedig megbeszéltük tudta,hogy hol vagyok azalatt a három óra alatt fel is hívtam telefonon,hiába bevágta a durcát és folyamatosan bunkón viselkedett.Elment a haverjával a kocsmába délután 4-kor és hazatalált este 20:45-kor,bement a szobába lefeküdt és aludt.Mánap annyit kérdezett,hogy haragszok e rá.Aztán ezt eljátszotta 1 héten 3-szor.Kezdett kicsit elegem lenni próbáltam megbeszélni a dolgokat de vagy elment mellettük vagy nem úgy csinálta ahogy megbeszéltük.Szakítottam vele akkor elkezdett sírni,hogy ő szeret és nem akarta,hogy ez legyen.megbeszéltük tartunk 1 hét szünetet ezalatt mindketten átgondoljuk a dolgokat és beszélünk.Tanácsot szeretnék kérni kíváncsi vagyok ,hogy egy kívülálló,hogy látja ezt a kapcsolatot,mit gondol.Persze vannak még dolgok de nem szeretném leírni mindent mert akkor holnapig itt ülnék
2010. júl. 22. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tanácsot szeretnél kérni,de ezt csak te tudhatod!
2010. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nehogymár ő szarja a spanyol viaszt,mikor te egy bnődhöz mentél le,mikor ő ezelőtt csajoknak írkált.nincs joga emiatt nekedtámadni és megtorolni azzal h elmegy kocsmázni.ez nem fair.
2010. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.De ő úgy gondolja,hogy túldramatizálom a dolgokat.Észrevettem,hogy más lányokat nézegetett iwiw-en nem támadtam neki,higgadtan és normálisan elmagyaráztam neki,hogy engem nagyon bánt az,hogy bent vagyok a szobába ő meg kint másokat nézeget.Mondta,hogy jó nem csinál többet ilyet persze csak ideig óráig volt ez később megint elkezdte és szép apránként felgyültek bennem a dolgok mindent nem tudok lenyelni.Meg hát volt egy-két dolog amivel kapcsolatban hazudott és így már nem tudok bízni benne.Én úgy gondolom,hogy egy kapcsolat alapja az őszinteség.Most,hogy szakítottam vele aztán megbeszéltünk egy kis szünetet úgy sírt,hogy még ilyet nem láttam mondta,hogy teljesen változtatni fog de nem tudom,hogy bízzak meg benne vagy abban,hogy tényleg megfognak változni a dolgok.Nagyon megingatta a bizalmamat
2010. júl. 22. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egyszerű a helyzet amikor az érzelmeid irányítanak. A srác vagy megjátssza magát, vagy tényleg ennyire zavarodott.


Neked azt kellene megtudni, miért ismerkedett más lányokkal, míg együtt voltatok, és miért féltékeny rád. Ha több mint egy éve együtt vagytok, és még hozzád sem érhetett, akkor azt hiszem tudom a választ...

Ha nem így van, érdemes legondolkodnod, hogy meddig bírod még vele. Nem mindig a kellemes megoldás a jó.

2010. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha problémád van vele, akkor hagyd ott, nem fog másképp működni ez a kapcsolat. Ha meg nem akarsz szakítani vele, akkor kár kérdezned bármit is.
2010. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondjuk abban semmi nincs h megnéz embereket iwiwen,akik történetesen nőneműek.inkább nézegesse őket,mint titokban talizgasson velük.
2010. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem érhetett hozzám,persze nem feküdtem le vele egyből de 1,5 hónap után megtörtént a dolog azóta folyamatos volt.Nem tudom minek a hatására de akkorát fordult 3 hónapja,mintha teljesen kicserélték volna.Majdnem mindig én próbáltam megbeszélni a dolgokat legtöbbször sikertelenül és miután úgy érzem,hogy hiába szeretem nagyon,hiába fáj akkor is inkább a szakítás felé hajlok mert nem tudom,hogy mijöhet még nem tudom,hogy komolyan gondolja e a változást vagy csak rá mondja,akkor kezd el sírni mint egy kisgyerek és ígérgetni
2010. júl. 22. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:

A konfliktusok legeredményesebb megoldási módszere a beszélgetés. Nem a fociról meg a sminkcuccokról, hanem igazi beszélgetés magatokról, az érzéseitekről, a problémákról. És meghallani, amit a másik mond.

Releváns tanácsot adni itt senki sem tud. Hiszem mi csak a te elmondásodból ismerjük a történetet. Lehet, hogy a fiú szemszögéből egészen más a leányzó fekvése. Csak ti ketten tudjátok megoldani ezt a helyzetet. Senki más.

2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze én is hibás vagyok dolgokban nem is tagadom,megkértem rá mondja el,hogy mi a problémája.Először elmondta,hogy neki nem tetszik az,hogy barátnőmhöz járkálok (ő 20km-re lakik tőlem)igazából azért zavarja ha megyek hozzá mert abba a faluba a T-mobilos telefonoknak nincs térereje,nemhiába vodafone-os mindenki a családjába én pedig T-mobilos vagyok és nem mindig van térerő.Meggyanúsított azzal,hogy én biztos megcsaltam mert ki volt kapcsolva a telefonom,hiába mondtam neki,hogy nem kapcsoltam ki csak nem volt térerő szerintem még a mai napig se hiszi el és már nem tudom,hogy bizonyítsam neki,hogy nem csináltam semmit.pedig oka nincs rá én az egy év alatt soha nem kerestem más férfiak társaságát nem is tudnék ilyet csinálni,egyrészt szeretem a barátom más részt ha már nem szeretném folytatni azt megmondanám neki nem pedig a megcsalásba menekülök,annál gusztustalanabb dolog nincs.Ezt se nagyon akarja elhinni már tényleg nem tudom,hogy mit tegyek még.Össze vissza beszél
2010. júl. 22. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!