Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi? Ki az igazi? Ő az?

Figyelt kérdés

Meséljétek el, milyen volt mikor megtaláltátok az igazit.

Érzések, kételyek...SZTORIKAT IS VÁROK!


2010. júl. 22. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most volt az első találkám Vele... Soha nem láttam még ilyet. Elkezdem a mondatot, és pont úgy fejezi be ahogy én tenném. Ugyanolyan, mint én. Pont az hiányzik belőlem, ami benne megvan. És mindez pontosan ugyanígy van fordítva. Megdöbbentő. Azt hittem ilyen nem létezik. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani ennyi idő után, de igen...Lehet, hogy Ő az igazi. :)

22/L

2010. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is megtaláltam.a legjobb barátom volt sokáig,de mindig volt köztünk érzelmi feszültség,csak én nem mertem bevallani h szeretem.viharos volt a barátságunk,mert amikor valamelyikünknek volt kapcsolata,vagy kavarása,a másik megsértődött.de most együtt vagyunk 5 hónapja,és minden tökéletes:) annyira egyformák vagyunk...és megértjük egymást.mi el tudunk úgy beszélgetni,h senki nem érti,csak mi:)
2010. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi:


Az hiányzik belőle ami belőlem kilóg.

20/F

2010. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még csak most jöttünk össze... de ilyen fiúval még nem találkoztam. Pedig elég sok csalódáson vagyok túl... de ő... ennyire egy hullámhosszon még senkivel nem voltam, senkivel nem élveztem ennyire az együtt töltött perceket... valahogy... egyszerűen minden stimmel. :)

19/L

2010. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hosszú, vagy rövid hullámon vagy a pároddal?

:)

2010. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátság,majd összejöttünk:)szerelem...együttélés...és majd ha már mindenünk megvan,akkor baba,házasság:)))
2010. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!