Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell mindig ezt a kerdest feltenni?

Figyelt kérdés
Naponta olvasom a gyakorikerdesek weboldalt,es tobbszar ien kerdes van hogy mi a velemenyunk a koraik szexrol,es hogy,hogy a fiatalok ezt csinalnak meg azt,nm ertem minek kell egyszeruen evel foglakozni mindenki azt csinal amit akar,csak ojan valaszokat kapnak a kerdesekre hogy r_bancok,es meg sok mast,egyszeruen belekel torodni hogy az idok valtoznak,es az emberek is.
2010. júl. 21. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igazad van..

annak a bizonyos lányka elváltak a szülei az apja alkoholista.. az anyja meg csak úgy "elvan..." de akor egy másik lányka van 5tesója.. különböző apától az öszes.. és akkor a gyereküktől már mást nem is várhatunk..csak hogy ők is ugyanilyenek lesznek

2010. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésfeltevés igényességére tényleg fordíthattál volna egy kis figyelmet, eséllyel komolyabb válaszokat is kaptál volna.

Szerintem azért teszik fel ennyiszer, mert kételyek vannak a fiatalokban. Tudják, hogy valahol gáz annyi idősen szexelni, csak senki nem mondja el, hogy miért?

Mindeközben a környezet olyan, a lehetőségek olyanok, a vágyai olyanok, hogy már szívesen kipróbálná.

Az emberek meg azért nyomják a ribi szöveget, mert azt hiszik ezek magukra nagyon büszke, hivalkodó beképzelt p.csák. pedig egyszerűen fiatalok. hogy lehet úgy kezelni, mintha egy 30 éves találná normálisnak, ha egy 13 éves szexel? fiatalok kérdésekkel. nem kell leszúrni. örüljünk, hogy kérdez.

ja és hogy miért csámcsognak ezen? mert izgi, mert jó erkölcscsősznek lenni, mert jó a nagy magasságból elmondani, hogy milyen romlott a fiatalság. pedig a fiatalság mindig a szülők terméke, nem elfelejteni.

2010. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért mindig a szülőket hibáztatják? Szerintem a média talán még nagyobb szerepet játszik ebben...
2010. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt rossz volt olvasni is ! Anyám!
2010. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

00:06-nak

ne a szüleit nézd meg. ugyanis ezeket a dolgokat ezek a fiatalok titokban tartják, sosem beszélik meg a szülőkkel. meg sem kérdezik a szüleiket. a szülő max ott hibázik, hogy meg sem fordul (jóhiszeműségből vagy elfoglaltságból, esetleg butaságból), hogy a 13 éves lánya már több pasival is lefeküdt. hiszen neki az még csak egy gyerek, és el sem tudja képzelni, hogy ilyeneket művel. sajnos a szexet ma már bárhol lehet csinálni, még akár az utcán fényes nappal is, miközben robognak el mellettük az autók...láttam ilyet, nem a levegőbe beszélek! :(

2010. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőt a kérdés gyakorisága zavarja.50-szer egy nap egy kérdés nem buli, és 50x20-szor sem az, hogy ribancozunk.Oké, azok, de ettől még nem kell naponta milliószor elmondani ezt...
2010. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!