Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell mindig ezt a kerdest feltenni?

Figyelt kérdés
Naponta olvasom a gyakorikerdesek weboldalt,es tobbszar ien kerdes van hogy mi a velemenyunk a koraik szexrol,es hogy,hogy a fiatalok ezt csinalnak meg azt,nm ertem minek kell egyszeruen evel foglakozni mindenki azt csinal amit akar,csak ojan valaszokat kapnak a kerdesekre hogy r_bancok,es meg sok mast,egyszeruen belekel torodni hogy az idok valtoznak,es az emberek is.
2010. júl. 21. 23:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
tobbszaz* bocs
2010. júl. 21. 23:37
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te egy 13éves magát nagyon érettnek gondoló kislány vagy..aki nem érti mi a baj azzal(és nem avval meg evvel..teljes hasonulás édesem;)) ha valaki már ennyi idősen 20sráccal fetrengett egyszerre.

Ajánlom figyelmedbe a helyesírás szabályait..sok szerencsét az olvasásához;)

2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

véleméynemet leírom.. bár én még csak 16 vagyok..

mert gondolom őket is zavarja hogy már 13évesen a fél város átment rajtuk.. engem is zavar.. és aza legfurcsább amikor a kis 14éves gyerek meg 13 azzal dicsekszik hogy fúha.. ma megint lefeküdtem "egy.." fiúval.. meg hogy hát nem tudom.. én már unom a szexet.. baszus.. 13-14 éves már unod.. hátazért ez már...

2010. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23:45 igazad van.. tuti egy kis felháborodott 13 éves csaj :D
2010. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12 :D am teljesen igazatok van, bizt egy felháborodott ribbancnövendék :P
2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

23:47 vagyok. :D

hallod.. tuti az. :D

de aza baj hogy nekik ez már természetes hogy 13 évesen már mindenkivel lefeküdnek.. meg nem tudom. :/ azért ez furcsa.. régebben jobb volt.. pl. most is.. némelyik gyerek hogy beszél már a szüleivel.. akor elmennek a nagyapjukhoz pénzt kérni cigire.. :/ hát nem tudom.. azért ez már..

2010. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én most 15 éves vagyok, lány. az osztálytársaim nem a nagyszülőktől kért pénzt cigire, hanem tőlünk, meg a tanároktól. én ezeket ordenáré bunkóknak tartom, mert órán úgy beszélnek a tanárral, mintha ők lennének az urak.

amúgy kivétel vagyok, mert 16 éves koromig biztos nem akarom elveszteni a szüzességemet, akkoris csak ha eljutunk a barátommal arra a szintre.

15/L

2010. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

23:45 vagyok

Én már előre félek h milyenek lesznek az én gyerekeim..tuti nem hagyom h ilyen kis beképzelt qrvává váljon:D

De a mai 12-14éves korosztály nem érti meg h mi abban a rossz h minden 7végén buliba járnak cigiznek isznak drogoznak és szexelnek..én 13évesen még a smárolástól is féltem:D Undorító ami a mai világban folyik..:/

2010. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

00:02jah igazad.. nálunk is a magyar tanárra.. hát elég durván beszélnek.. és utána meg mennek az osztályfőnökhöz sírni hogy a tanár kiküldte őket oknálkül stb..

" tanár úr maga sz.pat minket?!" < és ezt azért írták mert órán írni kelet a füzetbe.. meg hogy b.szameg a tanár h,ly bunkó stb.. azért már... hát nem tudom mi lesz belőlük 10-20 év múlva..

2010. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért mert ez nem normális dolog. Egyszerűen nem egészséges. De tudjátok én inkább az ilyeneknek a szüleit nézném meg...elbeszélgetnék velük és megnézném, milyen értékrendet képviselnek. Akárki akármit is mond, szerintem ez jórészt nevelés kérdése.
2010. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!