Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :/ szeretem. :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :/ szeretem. :/

Figyelt kérdés

szval.. kb 2-3 hónapja elmondtam egy fiúnak hogy tetszik és hogy szeretem... de ő után írta hogy bocs mennem kell.. és elköszönt és azóta nem beszéltem vele.. hiányzik :/

és szerettem volna ezt vele megbeszélni.. de nem tudom mert ő messze lakik..Székesfehérváron én pedig.. hát elégmessze..:/ most mit csináljak? hiányzik.. :/ pedig tudom hogy ő is szeret.. vagy legalább kedvel mert mondta.. de már legalább 3hónapjanem beszéltem vele..hiányziik. :/ ♥

L/16 ő F/19...


2010. júl. 21. 23:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
oke. :/
2010. júl. 25. 21:32
 22/23 anonim ***** válasza:
Minek kérsz segítséget, ha te már előre eldöntötted, hogy szenvedni fogsz és nem fogod elfelejteni? Akkor gyerünk. Szenvedj csak olyan miatt aki nem érdemli meg. Végül is, egyszer vagy fiatal, de igazad van, arra való, hogy olyanok után fussunk, akik nem érdemlik meg.. gyűlölöm az emberek idegesítő önmarcangolását, és a legrosszabb, hogy ilyen fiatalon kezdik. Hahó! kelj már fel.. Egy életed van.. Nem az a legfontosabb, hogy boldog legyél?
2010. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

jo oké. elfelejtem (:

de nem könnyű..

de igazatok van.. elvégre már 3hónapja nem beszéltem vele.. jobb ha elfelejtem..

2010. júl. 25. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!