Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :/ szeretem. :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :/ szeretem. :/

Figyelt kérdés

szval.. kb 2-3 hónapja elmondtam egy fiúnak hogy tetszik és hogy szeretem... de ő után írta hogy bocs mennem kell.. és elköszönt és azóta nem beszéltem vele.. hiányzik :/

és szerettem volna ezt vele megbeszélni.. de nem tudom mert ő messze lakik..Székesfehérváron én pedig.. hát elégmessze..:/ most mit csináljak? hiányzik.. :/ pedig tudom hogy ő is szeret.. vagy legalább kedvel mert mondta.. de már legalább 3hónapjanem beszéltem vele..hiányziik. :/ ♥

L/16 ő F/19...


2010. júl. 21. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha ő nem keres és tényleg olyan messze laktok egymástól akkor szerintem hagyd. Tudom, hogy marhára nehéz de járj el szórakozni és az eltereli a figyelmedet :)

17/L

2010. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de akkor ő miért mondta hogy szeret? :/ meg hogy mindig gondol rám.. meg stb.. ajj. :/ hiányzik.szeretem..♥
2010. júl. 21. 23:29
 3/23 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy 3 hónapja nem beszéltél vele most meg, hogy mondja, hogy szeret?:D

Akkor hogy van ?:D

Am előző vagyok. 17/L

2010. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem művész?
2010. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem. még régebben mondta és én utána mondtam neki másnap hogy én is szeretem..
2010. júl. 21. 23:31
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

kislány..te még hiszel a mesékben?....

3 honapja nem keres akkor mi a f@szt vársz?hogy a karodba ugrik..

fejejtős...

majd megtanulod, milyenek a pasik..

2010. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ilyenek a fiúk. Nekem is volt hasonló, de szerencsére azóta van egy barátom, akit nagyon szeretek. Te is próbálj meg másra gondolni és megismerkedni új emberekkel :)

Hány éves vagy?

17/L

2010. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A távolság gyakori probléma. A távolság a nagy könyvekben állítólag nem állhat a szerelem útjába. De én nem hiszek ilyenekben, mondjuk még a szerelemben sem. Szerintem hagyd elmenni, jobbat érdemelsz nála ha ennyire el hanyagol. 17/F
2010. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most olvasom, hogy 16. Sorry..
2010. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

én 16 ő 19.

ajj.. de akkor is..nem tudom el felejteni...:/♥

2010. júl. 21. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!