Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a pasiknak?

Figyelt kérdés

FIÚK!

Mi tetszik egy lányban, illetve mi az amit ha csinálnak felizgat?

Van egy fiú és nagyon tetszik. mit csináljak ami tetszene neki?(egyébként azt mondta a haverjának hogy járna velem a haverja pedig visszamondta nekem) kicsit szemétség, de megörültem hogy tetszem neki :)

18/L


2010. júl. 21. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj egyenlőre. Szerintem attól nő egy nő, ha hagyja, hogy a pasi kezdeményezzen :)

16/L

2010. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pontosan. Nőként kezdeményezni a ribancok szoktak a bulikban. De ők úgy is csak egy éjszakára kellenek a pasiknak =)

Ha tetszel neki, majd lép ő. Neked csak venned kell a jeleket. Sok sikert!

17/L

2010. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szepen megfogod a kezet ez elmentek a wc-re es adsz neki egy blowjobb ot meglatod orulni fok.
2010. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első sorban a punciszag, az minden fiúnak tetszik!

simogasd magad, öltözz lengébben vagy vetkőzz le. ez minden fiúnak bejön. sok sikert a hóditáshoz :)

2010. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

vetkőzz cnabir

16/F

2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"első sorban a punciszag, az minden fiúnak tetszik!

simogasd magad, öltözz lengébben vagy vetkőzz le. ez minden fiúnak bejön. sok sikert a hóditáshoz :)"


Ezt akkor tedd ha a srác egy kigyúrt barom állat, vagy egy emós. Egyébiránt mosolyogj rá, szemezz vele, beszélgess vele sokat, sétáljatok.


15/f

2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
anális szex
2010. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ameoland ***** válasza:

Nem tartom feltétlen okos dolognak,hogy addig vársz,míg elvész.Azért nő egy nő hogy a pasi kezdeményezzen xdddd

Picit gondoljátok át ezt a szerepet a mai világba...

2010. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szolidság. Szeretem ha egy csaj természetes. Nem festeti a haját, kevés sminket használ, nem öltözködik túl kihívóan. Ápolt legyen...ennyi. De ez csak az én "ideálom".
2010. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de azért válaszolok:)

szerintem manapság nem feltétlenül a pasiknak kell kezdeményezni,

ne legyél nagyon kihívó, ha kicsit kacérkodsz vele az nem baj de figyelj arra hogy nem tűnj ócska krvának, könnyen megkapható egyéjszakás ribinek

tapasztalaton szerint a srácok szeretik a vagány csajokat, de nem olyanokat akiknek hatalom mániájuk van vagy megjátsszák magukat hogy ők milyen lazák

csak természetesem szóval ha te szerény, csendes lány vagy aki bátortalanabb annál hogy csak úgy oda menjen egy fiúhoz akkor felejtsd el amit írtam

2010. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!