Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnál egy nagyon jó barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnál egy nagyon jó barátságot egy kapcsolatért ha nem gondolod komolyan?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nagyon jó barátommal.Ő kezdeményezte az egészet,de most nem tudom,h tényleg komolyan gondolja e.Igaz azt mondja,h velem akar lenni és h én kellek neki.de mikor telon beszélünk nem is mondja h hiányzok...csak búcsúzásnál,h imádlak.de tudom,h még nem szerelmes...Szerinted komolyan gondolja vagy inkább hagyjuk és maradjunk barátok??légyszi segitsetek
2010. júl. 21. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Fel hát, egy jó kis dugásért mindent!:D


20F

2010. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a szerelmet választanám
2010. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.válaszadó:Akk szerited komolyan gondolja???
2010. júl. 21. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
mi nem tudhatjuk hogy ö mit gondol bocs
2010. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tennek tonkre baratsagot ugy, ha nem gondolnam komolyan. Az egy masik kerdes, hogy mar volt ilyen es a csaj nem gondolta tul komolyan... FAIL :D
2010. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elmesélek neked egy rövid sztorit,és döntsd el hogy megéri e kockáztatni a barátságot...

szval nálunk az volt hogy az elején barátok voltunk,kavartunk 2hónapot,majd beleszerettem...közbe bnője lett,barátok maradtunk de nem volt olyan mint az elején...eltelt azóta közel 1,5év,én még mindig szeretem,bnője van,nem beszélünk,és szinte nem is látom már...=(iszonyatosan hiányzik,de nem bántam meg hogy kavartam vele...:Shelyedbe a barátságnál maradnék ha lenne rá esély hogy beszéljek vele...neked kell eldöntened...:S

2010. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem érdemes a barátságot feláldozni, de nős és férfi között nincs barátság.. sztem ezt nagy igazság. Ha összejössz vele és mégsem "sikerül" 80% hogy elveszíted utána mint barátot. Kérded meg hogy mit akar! Hogy miért csinálja, hogy szeret-e téged, ja és hogy te szereted-e őt? Meg kell beszélni, ne féld ezt a témát sem felhozni, ha már annyira jó barátok voltatok! Egyet megtanultam az életben: Soha ne kerülgesd a témát senkivel!
2010. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, én is hasonló helyzetben vagyok mint te, azzal a különbséggel, hogy én vagyok az, aki eleinte egyáltalán nem gondolta az egészet komolyan. De már a barátságotoknak lőttek, nem? Próbáljátok meg, nálunk az lett, hogy megszoktam az új helyzetet, és igazán megszerettem a barátomat... Az, hogy nem mondja, hogy hiányzol, lehet csak azért van, mert nem szokása ilyeneket mondani pl... De amúgy ha a feltett kérdésedre kell válaszolni, akkor azt mondanám, hogy nem adnék fel mégegyszer egy barátságot...
2010. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja járok egy srácal akivel előtte 3 évig barátok voltunk!!!Én is féltem az elején h mi lesz ebből de nagyon meg szerettük egymást és sztem sokáig együtt is leszünk!!De ha nektek nem jön össze és télleg jó barátok voltatok előtte akkor utánna is azok maradtok sztem!!!Egy próbát megér várj még egy kicsit adj időt neki h megszeressen!!!
2010. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!