Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés

Hogy lehet feldolgozni azt, ha elhagyott az az ember, akit te legjobban szerettél:'(? Annyira szeretem. Hiányzik. Mindenről ő jut eszemben. Nem akarom feledni. És nem akarok emberekkel beszélni, barátkozni, találkozni:'(

Így semmi esélyem sincs. Ugye?:/


2010. júl. 21. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Időbe telik. Majd túlleszel rajta egyszer.
2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik,és mindenki feldolgozza.Magadnak kell rájönni,h neked hogy a legkönnyebb.De egyet ne felejtsetek: Mindig jön más!Persze egyszer majd jön a nagy Ő,akivel örökké együtt leszel :) addig is hajrá.
2010. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyanígy voltam.. fél évig nem jártam el sehova, 2-3emberrel beszéltem csak, állandóan bőgtem...

aztán valahogy, elmúlt.. néha eszembe jut, és ha összefutunk még mindig fáj. de örökké fájni is fog. a nagy sebek nem múlnak el, csak nem véreznek többé annyira...

de .. van remény:9 most már 4 hónapja vagyok együtt a mostani barátommal és ő a legjobb ember akit ismerek:) szóval biztos, hogy neked is lesz valaki más is.

tudom, egy kicsit sablonos lett, de csak biztatni szeretnélek., mert ez tényleg így lesz. én sem hittem el, hogy valaha jobb lesz, és mégis túl vagyok rajta..:)

2010. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belőlem pont az ellenkezőjét váltotta ki a dolog. Mindegy volt nekem, hogy hol vagyok és kikkel, a lényeg, hogy ne itthon, egyedül. Annál rosszabb nincs.
2010. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nagy sebek nem múlnak el, csak kevésbé véreznek.. milyen igaz:(

Nekem ő volt a legjobb. Szeretem most is, és nem akarom elfelejteni:( Valahol mélyen még bízok..de tudom hogy nem jön többé..köszönöm a bíztatásokat.

Én viszont nem tudok emberek közé menni,mert mindenről és mindenkiről ő jut eszembe, és elkap a sírás:S

Mégegyszer köszönöm (:

2010. júl. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!