Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fog ez még tartani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog ez még tartani? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egyedül vagyok, és azóta úgy érzem teljesen kivetkőztem magamból. Rengeteget járok bulizni, ahol kiharcolom a srácok figyelmét, odaadom magam nekik, majd rendszerint ők azok akik többet is szeretnének. Tehát elkérik a számom, majd keresnek és megbeszélünk egy randit, én az első randiig még eljutok, de részemről nem megy tovább. Valahogy úgy érzem nem akarok párkapcsolatot, irtózom a gondolattól, hogy valaki részese lesz az életemnek, hogy ő jelenti majd megint az egész életemet...

Tehát lerázom ezeket a srácokat, hogy aztán újra kiélvezhessem az egyedüllétet.

Egyre jobban félek attól, hogy ez már mindig így lesz, és nem leszek képes igazi kapcsolatra. Mit csináljak? Vagy várjak, és idővel ez megoldódik??

Most 19 éves vagyok, és kb 5 hónapja nincsen párom, előtte volt egy három éves kapcsolatom, aminek az exem vetett véget. Gondoltam arra, hogy mi van, ha azért viselkedem így, mert még nem vagyok túl az exemen, de rájöttem, hogy hozzá se mennék vissza, mert csúnyán átvert, és nem bízom meg benne.

Miért csinálom ezt? Vagy szerintetek normális, hogy egy ilyen hosszú kapcsolat után, és kb. fél év egyedül lét után még nem vagyok képes egy új kapcsolatra?

Tudom, hogy nem maradhat ez örökké így, szeretnék családot, gyerekeket, majd egyszer.

Köszönöm, ha tudsz tanácsot adni.

(A "mekkora rib@nc vagy" meg egyéb jellegű kommenteket légyszives hanyagoljátok, mert segítséget kérek nem erkölcsi prédikációt)


2010. júl. 21. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen normális, amit most csinálsz, én is ezt tettem, igaz, a mi kapcsolatunk 1 év volt és 3 hónapja lett vége. hátha valamelyik pasival/ffival összejön, nekem sikerült, [csak az a gond, hogy messze lakik].

sok sikert.

L/17

2010. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam hasonló helyzetben, de talán nem is baj ha nem akarsz mindenkihez kötődni, akinek "odaadod magad" még elég fiatal vagy ahhoz,hogy ezt megtehesd, és én azt javaslom ne görcsölj ezen, megoldódik magától, de ha egyszer egy egyéjszakás kaland után a srácba többet is látsz mint előtte éjjel, próbálj meg eljutni a 2. 3. randiig , sosem lehet tudni, nem ő lesz-e a igazi :)

Remélem azért segítettem egy picit. És tényleg ne aggódj!

2010. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem benne van a kérdésedben a válasz: "de rájöttem, hogy hozzá se mennék vissza, mert csúnyán átvert, és nem bízom meg benne. " tehát nem bízol a férfiakban. Ezért jutsz el csak az első randiig és után azért nincs fojtatás mert nem akarod hogy megint átverjenek.

Szerintem.

2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem hanyagold a bulizást, és inkább járj el futni, vagy találj olyan hobbit amivel kikapcsolódik az agyad. Ha nem gondolsz rá, nem lesz probléma, egyébként meg ez sztem idővel helyre fog állni. Majd szurkolok;) Engem pl a volt bnőm 4szer csalt meg egy éjszaka alatt (de nem volt szex... állítólag) most meg azt mondogatja, h "velem volt a legjobb, meg szeret" meg ilyenek... Már 3-4 hónapja nem vagyunk együtt.

19/F

2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak élni akarsz egy kicsit, és így adod,,oldod meg az egyedüllétet,hogy pasizol,flörtölgetsz. Nincs ezzel semmi gond addig,amíg nem szexelsz az összes pasival,akiket összeszedsz.kell még egy kis idő hogy újra kapcsolatot tudj kialakítani, addig élvezd nyugodtan az életet. ebben nincs semmi szemrehányható dolog.
2010. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem birod a kötöttségeket és nem akarsz gondot venni a nyakadba
2010. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem bunkó vagy,csak hangulatváltozásaid vannak
2010. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, amit csinálsz. Nekem is volt 15-18 éves koromig egy 3 éves kapcsolatom, én vetettem neki véget. Utána egyből lett egy 1 éves, ráadásul távkapcsolat, de egyikünk sem csalta meg a másikat soha, nem bántottuk meg egymást, szóval működött. Utána lett egy 4 hónapos, ami viszonyítva az előzőekhez, már csak kaland volt. Utána pedig azt csináltam mint te. Vagyis hát majdnem. Ismerkedtem, "kapcsolatokba" bonyolódtam, de volt, hogy 1-2 hét után rájöttem, hogy nekem ez nem kell. Bár én nem feküdtem le velük, nem adtam oda magam, mert minden kapcsolatnak úgy indulok, hogy komolyra tervezek, sose kerestem az egyéjszakás dolgokat. Nem tudom miért volt szükségem erre a "kitérőre", de most megint úgy látszik, hogy van egy komoly kapcsolatom, 5 hónapja tart, és nagyon szeretem a fiút, remélem nemcsak kaland marad. Szóval szerintem teljesen normális, amit csinálsz, bár én nem adnám magam oda ilyen könnyen a fiúknak, csak ebben találok kivetnivalót. Neked is jönni fog egyszer valaki, akiben annyira megfog majd valami, hogy nem tudsz tőle szabadulni. 20L
2010. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ennyi válasz érkezik... Ezekszerint mégsincs akkora baj, csak túlreagálom, talán kezdek picit megnyugtatni!

(am nem fekszem le mindegyikükkel, akiket meghódítok, a legtöbbel csak csókolóztam) lehet, hogy ott is van a gond, hogy nekem ezek az élmények anno tizenévesen kimaradtak az életemből, mert nagyon fiatalon lett komoly kapcsolatom...és most pótolom be, ami kimaradt...

2010. júl. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!