Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetem el hogy ne féljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el hogy ne féljen?

Figyelt kérdés

Exemmel annó 4 évig voltunk együtt, tavaly májusban szakadt meg a kapcsolatunk. Nem is találkozgattunk azóta, de múlt héten megkeresett, hogy beszélgethetnénk. Azóta volt csók és hasonlók, de igazából egyikünk se tudja mit is akar. Én úgy érzem szeretném megpróbálni újra, és rajta is látom ezt, mikor hozzám ér, csókol, és ahogy néz. De tudom hogy fél attól, hogy megbántjuk egymást, vagy hogy nem működne.

Hogy tudnám megadni neki a kezdő lökést?

Utoljára tegnap előtt este találkoztunk, úgy váltunk el hogy majd keres. Na ebbe is beleőrülök, hogy csak várni.

Nem tudom mit tegyek, vagy hogy tegyek-e bármit is.


2010. júl. 21. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed még, hogy szereted akkor prbáljátok meg, de csak a régi szép emlékek miatt nem érdemes szerintem, viszont könnyen rájöhetsz mitől tart vagy mit is akar pontosan, kérdezz rá egy beszélgetés alkalmával, hogy ő mit szólna hozzá ha újra együtt lennétek, stb. ... beszélgess vele erről, veszteni nem veszthetsz, csak nyerhetsz, hiszen ha összejön talán újra boldogok lehettek, ha nem akkor a helyzeted nem változott...

Mondd meg neki, hogy úgy látods esetleg ő is szívesen újrakezdené...

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!!

2010. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ami egyszer nem működött az nagyon-nagyon ritkán működik másodszorra. Nem változott semmi gondolom, úgyhogy pont ugyanúgy fogtok járni mint először.
2010. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok s miért lett vége a kapcsolatotoknak?
2010. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!