Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg és nagyon szeretjük egymást. Csak az a gond, hogy ő nehezen, de elmondta a szüleinek, hogy van egy csaja(én) és arra kért, hogy én is tegyem meg ugyan ezt.

Hogyan mondhatnám el a szüleimnek? Mit tegyek? Nem szoktam a szüleimmel ilyenről beszélni és félek elmondani, mert csak pár hete vagyok Vele, de már azt tervezzük hogyan találkozhatnánk. Kérlek Titeket, hogy segítsetek, hogy hogyan oldjam meg ezt a problémát. Még soha nem volt kapcsolatom, ez az első.

please segítsetek!

13/L


2010. júl. 20. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csávó kora? és hol laksz?
2010. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

13 évesen barbizni kéne...


Kurvul a világ emberek, kurvul elég gyorsan! Meneküljön, ki merre lát.

2010. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
inkább tanulj és játssz ennyi idősen
2010. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1: A végére megtette volna egy légy szíves is please helyett, vagy magyarul írsz, vagy angolul.

2: "Fater, Muter, van egy csávó akivel neten ismerkedtem meg, viszket a sunim nagyon, szeretnék vele találkozni"

3: Ha még sose találkoztatok akkor az nem kapcsolat.

2010. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

istenem hogy senki nem bír egy normális választ adni neki.


Nah szóval odamész a szüleidhez vagy sztem elég csak anyukádhoz és azt mondod : "van egy srác akivel nagyon jóba vagyunk jókat beszélgetünk msn-en meg minden szóval a pasim nem tudom hogy mi lesz belőle csak el akartam mondani"

ennyi

remélem segítettem

2010. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó leírta a véleményemet:)

L/22

2010. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem állj anyukád elé,és mond el neki az egészet ,úgy ,ahogy történt,és kérd meg hogy had találkozhassatok.29L
2010. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

13 évesen még ne járj senkivel.

És neten keresztül meg főleg ne xD

Ez nem járás.. Életedben nem találkoztál még vele, nem lehetsz szerelmes! 1. az hogy azt se tudod még mi a szerelem

2. Csak kedveled

3. Éretlen kis kölök vagy még mindenhez

Nem attól leszel menő nagylány ha jársz valakivel!

2010. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló kíváncsi lennék neked mikor volt az első kapcsolatod 30 évesen, izetlen
2010. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 22:44 és 22:46. Sokat segítettetek csak még egy kis bátorságot kell hozzá gyűjtenem.=)

A többieknek pedig üzenem, hogy nem menő akarok lenni, nem is terveztem még semmilyen kapcsolatot, de így sikerült és örülök ennek.

Amúgy a srác egyidős velem és neki is ez az első kapcsolata.

22:38-nak pedig üzenem, hogy rendesen tanulok a suliban és mellette még rengeteg szakkörre is járok.

2010. júl. 21. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!