Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátunk maradunk vagy annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátunk maradunk vagy annál több is lehet?

Figyelt kérdés

Nos, a lényeg a következő: tudom, hogy házinyúlra nem lövünk, de osztálytársam már első óta nagyon tetszik. Jó barátok vagyunk, ugyanabból a haveri társaságból. Utóbbi két évben próbáltam közeledni, de ha én kezdeményeztem, volt barátnője, ha ő akarta, nekem volt pasim; de valahogy mindig összesodort minket a sors.


Már veszni hagytam volna (most leszünk végzősök), beletörődtem hogy ez nem működik, de az egyik barátnőm elszólta magát, hogy már volt közöttük szó rólam meg róla. Azt mondta, a pasi nagyon is benne lenne, csak azért nem kezdett ki velem, mert hasonlóan domináns fél vagyunk és nem jönnénk ki jól. A barátnőim meg akartak óvni, azért nem szóltak, mert tudták, hogy mennyi ideig próbálkoztam/próbálkozott.


Ez tény, mert sokszor összekapunk, de 10 perc múlva újra szent a béke. Egyrészt, másrészt pedig én a párommal egész másként viselkedek mint egy haverral, remélem, érthető. De ő ugye ezt nem tudhatja... és most újra furdal a dolog, hiszen én mindig nagyon szertetem, már attól is boldog vagyok, ha elképzelem, hogy a karjában tart, ölel...

Csak elfogadtam, hogy van valakije, még a nekem ez nagyon fájt, akkor is.... Nyíltan nem hajlandó róla beszélni. Az a legrosszabb hogy egyazon szakra szeretnénk menni később.


Lehet még valami, meg tudom változtatni a véleményét vagy hagyjam „elmenni a hajót”?


18/L


2010. júl. 20. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem szereted,akkor inkább hagyd elmenni
2010. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hát pont ez az, én még mindig nagyon szeretem!


,,és most újra furdal a dolog, hiszen én mindig nagyon szertetem, már attól is boldog vagyok, ha elképzelem, hogy a karjában tart, ölel..."

2010. júl. 20. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha nehéz természete van mindkettőtöknek,az sok idegeskedéshez vezethet márpedig ez a csaj nagyon akaratos sajnos és gondolom te is ha egyik nem akar engedni a másiknak az nem jó
2010. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom nemigazán fogod a témát...
2010. júl. 20. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
irigyelellek én nem hiszem hogy eltudnám fogadni hogy van valakije
2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak tapasztalatbol beszélek
2010. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de mindenki maga tudja
2010. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!