Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teszteltem a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteltem a barátomat és megbukott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy másik csajnak adtam ki magam, mert tudni akartam megcsalna-e és a válasz igen:(

szeretem és végülis nem tette meg, és biztosan tudom, h eddig még nem történt semmi senki mással...

ti mit tennétek a helyemben?


2010. júl. 20. 21:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Csak meglett..:)
2010. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

egyedül ezt tettem fel...ott a nevem felül idióta...

igaz egyikre válaszoltam, olvasd végi, aztán oktass

2010. júl. 20. 23:30
 43/48 anonim ***** válasza:
A név láthatóságát be lehet állítani, publikus legyen, illetve ne legyen az Te IDIÓTA!
2010. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

és miért állítganám és miért írnék a saját kérdésemhez választ??

az hogy te hülye vagy még nem kell hogy más is az legyen

am bocsi, ha bunkó voltam, csak kicsit feszült vagyok mostanában

2010. júl. 21. 01:20
 45/48 anonim ***** válasza:

Jó nagy ökörséget kérdeztél. Mi történt? Feltettél a barátodnak (álnéven) egy kérdést. Amire ő adott egy választ. SZAVAK cseréje történt, semmi több. TÖRTÉNT valami ténylegesen? Nem. Ez a sztori egyik fele.


Nézzük a másik felét. Tegyük fel, hogy a barátod nemcsak dumál, hanem cselekszik is! Azaz találkozik VELED és lefekszik VELED. Ez megcsalás? Hol a teszt, amiről beszélsz? Tudsz te logikusan gondolkodni? Falrengető ökörséget csinálsz, és még te képzeled magad ravasznak. A barátod is hülye, természetesen, de az egy másik történet.


A helyedben elfelejteném ezt az epizódot.

2010. júl. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

értem amit írsz, de én kicsit másképp gondolom, mert ha valakivel vagy és tényleg szereted, akkor nem írsz másnak olyanokat, hogy talizol vele, megtörténhet bármi, csak a barátnőd ne tudjon róla...stb

és lehet h szted ökörség, de én ebből sok mindent megtudtam, pl hogy mennyit érek a barátom szemében

2010. júl. 21. 09:02
 47/48 anonim ***** válasza:

"ha valakivel vagy és tényleg szereted, akkor nem írsz másnak olyanokat"


Vagy igen. Ismétlem: nem történt megcsaláás. Nem történt semmi fontos. Te meg úgy viselkedsz, mintha történt volna.


Ha feltalálnák a gondolatolvasó gépet, akkor megtudnád, hogy szülők és gyerekek, házastársak, testvérek és legjobb barátok is gondolnak néha, dühös pillanatokban, másodpercekig, nagyon ronda és agresszív dolgokat egymásról. De ez nem fontos, mert nem ez a lényeg, hanem a cselekvés számít, nem a gondolat.


Ezért lenne fölösleges hülyeség a gondolatolvasó gép, mert csak értelmetlen feszültségeket keltene, amikor "leleplezné" azt, hogy az ember csak ember, nem tökéletes.


A te marháskodásod egy nagyon érdekes játék, de végül csak arra jó, hogy magadat összezavard vele. Kezedben a modern technika, de bölcsesség nélkül használod, és ellened fordult.

2010. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
megbeszéled vkivel h taliztok és megtörténik bmi...ez azért nem csak szó, mert ebből tett lett volna, bár így nem, hiszen a csaj nem létezik
2010. júl. 21. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!