Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teszteltem a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteltem a barátomat és megbukott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy másik csajnak adtam ki magam, mert tudni akartam megcsalna-e és a válasz igen:(

szeretem és végülis nem tette meg, és biztosan tudom, h eddig még nem történt semmi senki mással...

ti mit tennétek a helyemben?


2010. júl. 20. 21:18
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
eddig volt bizalom, csak mondott vmit, ami nem hagyott nyugodni, ezért csináltam ezt:S
2010. júl. 20. 21:24
 12/48 anonim ***** válasza:
63%
mert szerinted Te mit csináltál, amikor más lánynak adtad ki magad? segítek. HAZUDTÁL. ugyna olyan undorító vagy. igazából összeilletek.
2010. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
64%
netörődjé semmivel, amiről nemtudsz az nem fáj.
2010. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

szégyenlem magam és el is fogom mondani h mit csináltam, nem kell a fesztivál tőletek...

csak érdekelt h volt-e vki ilyen helyzetben már és mi lett a vége

2010. júl. 20. 21:25
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Aki keres, az talál. Ha nem akarsz találni, nem kell keresgélni!
2010. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

igen hazudtam, de amit most tudtam meg az az h ő sok mindenben hazudott nekem, én viszont most, és megbeszélem vele ezt is...

gondoljatok amit csak akartok, éreztem h nincs rendben valami, utánajártam, ennyi

2010. júl. 20. 21:26
 17/48 anonim ***** válasza:
90%
Mit szidjatok mar?Nem o a hibas.Sztem uljetek le beszelgetni.Kerdezd meg mi hianyzik neki.
2010. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom a válaszolók mit vannak úgy oda. Szerintem semmi undorító nincs benne, amit a kérdező csinál, én a helyébe nem is szégyellném magam egy kicsit se :D A pasit természetesen otthagynám ez nem is kérdés... Ilyen pasi kinek kell?! Mer nekem nem.
2010. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

pont ez az, h előtte annyit beszéltem vele, kérdezgettem...stb de nem derült ki semmi, mégis éreztem h vmi nincs rendben

ezért teszteltem, ha már ő nézegeti a telom, a gépem...stb, akkor gondoltam egyszer én is tehetek vmit...

2010. júl. 20. 21:29
 20/48 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nagyon szeretem és remélem h meg tudjuk beszélni majd...ha nem akkor meg normálissan váljunk el
2010. júl. 20. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!