Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy mogorva férfit hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mogorva férfit hogyan lehet megnevetetni?

Figyelt kérdés
hogyan lehet mosolyt csalni az arcára
2010. júl. 20. 19:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Próbáld kiismerni, hogy mik azok a dolgok amiket ő viccesnek talál és utána azokkal vicelődj te is. A mogorva embereknek kevés ilyen van, és még erre is csak ritkán kaphatók.

Nekem apám ilyen, vagy a saját poénjaival közelítek, és azokat ha jó hangulatában van, akkor viccesnek találja, vagy ha mással, amit egyébként mindenki más viccesnek talál, akkor vagy úgy néz rám, mintha 10 fejem lenne, vagy pedig megsértődik, mert valamit magára vesz. (sokszor homályos, hogy pontosan hol találja meg a kapcsolatot saját maga, és a margarinreklám szereplője között, akin öcsémmel nevettünk, de valamin megsértődik)

2010. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

84%-os!

Igen ez egy megtörtént eset :)

Sok hasonlót láttam/hallotam már :D

Ha érdekelne még ilyen történet akkor szólj csak ^^

Puszi Vivi

2010. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hallod még nem bizik benned nem fog mosolyogni ha megérzi hogy mindenáron meg akarod mosolyagtatni akkor nem fog még úgy s e vagy ha csinálja is akkor az csak áll mosoly
2010. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!