Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség egy 17 éves lány és egy 26 éves fiú között?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

szerintem nem szerintem még kevés is minimum 15 év legyen köztem és pasim között


18/L

2010. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok.

Isten mentsen egy agyatlan hülye kislánytól!

2010. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagy..de még vársz 2-3 évet, és akk már a pasas 29 lesz, a csaj meg 20..nekem a teóm 19 éves, a barátja meg 31 :)
2010. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok a barátom 25. Nem mondom látszik hogy én még kicsit gyerekesebb vagyok, de amuúgy jól megvagyunk.
2010. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen nagy.


Általában az ilyen korú férfiak csak kihasználják az ilyen fiatal lányokat, mivel őket inkább a 23-24 éves csajok érdekelnék. Azok viszont általában le sem szarják őket, mert a 30-35 éves gazdag pasik érdeklik őket. Így a fiatalabb korosztályra szorulnak. Ebből pedig általában csak szex lesz más semmi, meg persze nagy csalódás a fiatal lány részéről. Egyszerűen nem illenek össze. Persze vannak kivételek de....


Egy 17 éves lányhoz 20-21 éves pasi illene. De persze ti leszarjátok őket.


Egyébként Kinga vagy ugye?

2010. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

nem, nem Kinga vagyok:D

Amúgy meg nemazért mert leszarom 22 éves pasikat. De csak úgy megjegyzem, hogy az eddig első és eddig egyetlen barátom 19 éves lesz, és pont úgy jártam vele hogy csak kihasznált és csalódás lett a vége. Szóval az ilyen korú pasi is kihasználhatja a barátnőjét, szerintem nincs értelme kor szerint általánosítani. Egyébként köszönöm minden válaszolónak:)

2010. júl. 20. 22:47
 17/20 anonim ***** válasza:

20:27 vagyok


Hát nem tudom. De a veled egykorú lányok tényleg az ilyen 25-26 éves pasikhoz vonzódnak inkább. :S


Én így jártam: :S Ha van kedved olvasd végig.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja bocs 22:27.
2010. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

26 éves pasi gondolatai:


Hű, megjött a mobilszámla. Mikor zár a posta?...

Már megint emelik a benzin árát...

Elmegyek a teaházba a párommal...

Hű de messze álltam meg a Tesco bejáratától...

Veszek egy új laptopot...

...................



17 éves kiscsaj gondolatai:


40 kg vagyok. Ugye nem tartasz kövérnek?...

Milyenn körömlakkot válasszak?

Mit gondolnak rólam a barátnőim?...

Apu, adj egy kis pénzt....

2010. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

bla bla bla így, bla bla bla úgy.

Oké, hogy a kérdező általánosítva beszélt, de könyörgöm, nem vagyunk egyformák és NE általánosítsanak azok az emberek, akik egyből mindent elutasítanak, mert van egy ismerősük aki olyan, s akkor már az egész világ olyan.

A szerelmet nem évekhez kell kötni. És igenis működhet jól egy kapcsolat ilyen korkül.el is.

2012. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!