Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év után hogy lépnél ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után hogy lépnél ki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,27 éves!A párom 36!Nem vagyunk házasok,eljegyzés sem volt!Nem lakunk együtt!Ellaposodott a kapcsolat, és én már nem bírom!Lassan a betege leszek ennek!Tisztelem és szeretem a párom, de beláttam ez így nem megy tovább, nem bírom már!Tudom hogy szakítani nem lehet szépen!Én szertnék, kíméletes és korrekt lennni!Nem tudom mit mondjak és hol mondjam el!Nálunk, amikor átjön aludni?Az annyira fájna!Egyszer mondtam neki, hogy ezt már nem sokáig bírom, és legyintett egyet!Most nem sejti hogy erre készülök, mert én mindig kedves vagyok!Kérlek segítsetek!Köszönöm!
2010. júl. 20. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
ezalól nem tudsz kibújni. de semmiképp se akkor mond el neki amikor ottalszik nálad. legalábbis ne azelött. mert úgy ott aludni h tudja h most utoljára nem túl jó. akkor mond el amikor ketten vagytok ennyi
2010. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, jól sejted hogy szakítani nem lehet szépen. Legyél őszinte, és mondd meg neki hogy nem megy tovább. Elsőre úgysem fogja elhinni, majd meglátod. Legyél kitartó a döntésedben ha már így döntöttél, mert lehet húzni ezt még évekig, de minek?
2010. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szépen leülteted magaddal szembe és elmondod, hogy vége. Légy felnőtt basszus.
2010. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Itt nem a felnőttségről van szó!

Hogy mondjam el neki , ha nekem is fáj!?!?

Mit mondjak?

2010. júl. 20. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit gondolsz. Mi mást mondanál? Nincsenek előre megírt szövegek ilyen helyzetre.
2010. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha neked is fáj, akkor ne szakíts, hanem változtas. Mond neki, hogy vagy az, vagy szakítás...
2010. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A párom néhány hónap alatt elhidegült, távolságtartó lett. Majdnem 11 éve vagyunk együtt.

4 hónapja találkozott valakivel akibe szép lassan beleszeretett, és persze le is feküdtek. Nekem nem szólt róla csak a napokban tudtam kiszedni belőle, hogy miért ilyen.

Újdonság varázsa, több törődés gondolom. A szerelem nem tart örökké és egyébként is hullámzik, de egy ilyen hosszú kapcsolatban a szeretet, a ragaszkodás majdnem olyan.

Én megpróbálom helyrehozni mert az egész életem róla szól. Nagyon szeretem.


32/F

2010. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsonak: hagyd a pi*aba.. ha o nem becsul teged ennyire hogy legalabb elmondja te miert tenned? amugy sem szeret mar
2010. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek sok sikert!

Nem kell mindig elsőre elrohanni, hanem igenis elgondolkodni hogy mennyit ér a másik, és hogy én miben hibáztam. Lehet hogy sikerül őt megtartani ha a problémát megbeszélitek, és tudsz megbocsájtani szívből.

2010. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem rohannék el elsőre!

Sokmindent megpróbáltam már, de tulajdonképpen a sok nem törődéssel,kiölte belőlem azt a vonzalmat ami a szerelem után maradt!Viszont óriási a ragaszkodásom,és nagyon fáj amit meg kell tennem!

Szeretnék kedvesen elbúcsúzni!

2010. júl. 21. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!