Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

17/L vagyok, elég sok pasim volt idáig,és mind mellett még pasiztam.

Most tudom,hogy szemétnek tartotok,de ez van.

Akkor úgy éreztem,hogy szerelmes vagyok,de mégsem volt elég 1 pasi,kellett még 1,volt hogy hármat is "tartottam" egyszerre.

Most júniusban megismertem egy fiút myvipen,elkezdtünk járni,és érzem hogy szeretem.


(Lehetséges hogy ilyen rövid idő alatt beleszerettem ? )


A másik az lenne,hogy mellette egyáltalán nem pasizok,érzem hogy nem kell más. És ha elhagyna beleőrülnék.


Lehet hogy most vagyok először igazán szerelmes?


tudom hülye kérdések,de kicsit össze vagyok zavarodva.:D

nemtudom mi van velem..(:


2010. júl. 20. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem szabad összekeverni a tesi vonzalommal. Sokszor keverik az emberek. Ha az embernek barátnője/barátja van akkor az még azt nem jelenti, hogy szerelmes is belé. Ezt nem magam találom ki hanem egy evvel a témával foglalkozó szakember is mondta. Ezt amúgy mások nem tudják megmondani, hogy szerelmes vagy-e vagy sem. Sajnálom, de nekem is az a válaszom, hogy szerintem nem vagy szerelmes belé.
2010. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk hogy te szerelmes vagy-e?:D:D

Ennyi erővel kérdezhetném azt is hogy reggel ettem rá 2 órára éreztem valamit a gyomromban...szerinted éhes vagyok?:D:D:D:D:D Az ilyen kérdések kikészítenek

2010. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!