Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

17/L vagyok, elég sok pasim volt idáig,és mind mellett még pasiztam.

Most tudom,hogy szemétnek tartotok,de ez van.

Akkor úgy éreztem,hogy szerelmes vagyok,de mégsem volt elég 1 pasi,kellett még 1,volt hogy hármat is "tartottam" egyszerre.

Most júniusban megismertem egy fiút myvipen,elkezdtünk járni,és érzem hogy szeretem.


(Lehetséges hogy ilyen rövid idő alatt beleszerettem ? )


A másik az lenne,hogy mellette egyáltalán nem pasizok,érzem hogy nem kell más. És ha elhagyna beleőrülnék.


Lehet hogy most vagyok először igazán szerelmes?


tudom hülye kérdések,de kicsit össze vagyok zavarodva.:D

nemtudom mi van velem..(:


2010. júl. 20. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert mi jobban tudjuk? Remek egy kérdés. Szerinted éhes vagyok?
2010. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem:D
2010. júl. 20. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szerelmes. Megfelel?
2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha meg kell kérdezned, hogy szerelmes vagy-e, akkor nem vagy az. Szerintem.
2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mindenki átment bunkóba ebben a melegben?(:
2010. júl. 20. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, feltettél egy kérdés, legalább két "szerintem nem vagy szerelmes" választ kaptál, hol bunkó itt mindenki??
2010. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te kérdezted, hogy szerintünk szerelmes vagy-e. Mondtuk, hogy szerintünk nem vagy szerelmes. Hol van ebbe a bunkóság? Csak az számít komoly válasznak ha azt írjuk, szerelmes vagy? De lásd, kivel van dolog:

Szerintem szerelmes vagy.

2010. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Most júniusban megismertem egy fiút myvipen,elkezdtünk járni,és érzem hogy szeretem"

Tehát mi a kérdés? Épp te írtad hogy szereted.

Egyébként ha ennyire meg tudtál változni miatta és ragaszkodsz hozzá akkor erősen valószínűsíthető hogy tényleg szereted. Sok boldogságot!:)

2010. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az vagy.. ^^
2010. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerelmes vagy. Viszont én azt kívánom, hogy a pasid is tartson még melletted legalább két barátnőt magának!
2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!