Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi már nem szereti a feleségét, akkor csinál neki még egy gyereket?

Figyelt kérdés

"Állítólag" már nem szereti, egy másik nőt szeret titokban, de mégis csinál a feleségének egy harmadik gyereket. Szóval, szerintetek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 20. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a gyerekcsinálás -normális esetben- nem olyan nagy dolog, a pasi beleélvez, aztán áldásbékesség.

szerintem lazán csinál.

2010. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hat, a csajnak is van ebbe beleszólása, már bocs.. jaa, de ma már nem divat a védekezés, mostmár mindent értek.. :D
2010. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet, hogy csak még egy gyereket szeretett volna, csak tudta, hogy a fiatalabb szeretőtől azt nem kapta volna meg?
2010. júl. 20. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért akar még egy gyereket, mert azt hizsi, hogy ezzel megmentheti a kapcsolatukat...
2010. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy akarja megmenteni, hogy közben szeretőt tart, akinek azt hazudja, hogy szereti?
2010. júl. 20. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy azért csinált még egy gyereket, hogy lefoglalja az asszonyt. Ha kisbaba van, kevesebb figyelem, idő jut a férfira, így akár könnyebben félrejárhat, nem tűnik fel olyan hamar.
2010. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejtem, hogy Te vagy a szerető? Egyrészt előzőnek igaza van, lefoglalja az asszonyt, akinek nem lesz ideje azzal foglalkozni, hol van a férj ura. Másrészt viszont.... ha Téged (vagy a szeretőt) szeretne, tutira nem csinált volna még egy gyereket az asszonynak. Szerintem tiplizz le mihamarabb, undorítóak az ilyen pasik :(
2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Simán. Ha elválnának ugyanúgy 40% tartásdíjat kellene fizetnie háromra is mint kettőre, tehát neki tök mindegy, és legalább volt egy jó köre otthon is.
2010. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok :( Bárcsak több eszem lett volna. És ez a g.ci r.hadék még ma is hívni akart volna.
2010. júl. 20. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj kedves kérdező de nem csak a pasit kell szidni hanem magadat is!amiért bele mentél ebbe.gondolj bele hogy neked hogy esne az ha lenne egy férjed gyerekek,aztán egy .... nő el csábítja tőled!szóval ezt csak azért mondom mert könnyű katit táncba vinni ha maga is úgy akarja!egyébként meg hülyit téged is úgy gondolja miért ne ha meg engedi meg a szegény feleségét is!gyereket meg nem nehéz csinálni!
2010. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!