Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy az első szerelem életeden át kitart?

Figyelt kérdés
Úgy értve,hogy az első szerelem viszonozva életed végéig tart.Boldogan?mint a filmekben?van ilyen?veled esetleg? m
2008. nov. 18. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a barátommal másfél éve együtt vagyok és nekem ő az első nagy szerelem.Remélem sokáig együtt leszünk :)
2008. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresztanyum 17 éves volt, mikor megismerkedett az első barátjával. Jelenleg 34 éves és még mindig együtt vannak, nagy szeretetben, 2 hónapja született meg első kisfiuk. :)Szóval van ilyen.....
2008. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, régen volt ilyen. De manapság nagyon ritka. Az emberekből hiányzik már a kitartás, ha probléma van inkább odébbállnak, ebből adódoan nagyon sok kapcsolat megy tönkre. Amig eggyütt voltam az első nagy szerelmemmel énis azt hittem hogy örökké fog tartani, de aztán szakitott velem... szoval semmise tart örökké
2008. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem van! Én a barátommal lassan már 3,5 éve vagyok együtt, és minden olyan mint az elején. Azóta is imádjuk egymást. Sőt a kapcsolatunk egyre szorosabb, kiegyensúlyozottabb.
2008. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem ő az első pasi az életemben, Ő az IGAZI!
2008. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szeretném hinni, hogy van ilyen.


kattekop

2008. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jajj, olyan jó ilyeneket olvasni... igaz, én 9 hónapos és zöldfülü vagyok, de azt hiszem, örökké fog tartani...:)
2008. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis a legtöbbször ezvan.azt hiszük örökké tart,de mégse.Persze van olyan,hogy tényleg.Köszi a válaszokat!sok szerencsét továbbra is a kapcsolataitokhoz:)
2008. nov. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!