Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves voltál, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves voltál, mikor elősször aludtál a barátodnál, és meddig voltatok akkor együtt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
17, első pasim volt. 2 hónappal a megismerkedésünk után aludtam nála, de tényleg csak alvás volt akkor még. :) Utána még 2 évig együtt voltunk.
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 16 éves voltam és nálunk is csak alvás volt (: és 27hónapig vtunk együtt
2010. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 volt a barátnőm (én is) mikor először itt aludt, amúgy 3évig jártunk.
2010. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megismerkedésünk után 1,5 héttel volt az első randi, rá 1 hétre és 2 napra ott aludtam, de akkor még csak alvás volt. Aztán ő is itt aludt :) Onnantól kezdve minden hétvégén ott/ittalvás volt együtt :) Azon a nyáron (fél évesek voltunk a nyár elején akkor) minden nap felváltva egymásnál. Együtt főztünk, mentünk moziba, kondiba. Aztán ki-ki hazament, majd délután/este megint tali. Én 16 voltam, ő 18. Most 20 vagyok, ő 22, együtt élünk :) Nem kellett nagyon megszoknom az "otthoni" szokásait, annyit voltunk együtt akkoriban. (:
2010. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17 voltam (most is annyi vagyok xD), 4 hónap járás után aludtam először a barátomnál, akkor tényleg csak alvás volt, de szex már volt előtte is :) Most leszünk 5 hónaposak.

17L, barátom 19F

2010. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 es 2evig voltunk egyutt
2010. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 és még mindig együtt vagyunk, 4 és fél éve.

20/L

2010. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Betssyke ***** válasza:
100%
Engem a szüleim még 18 éves korom után is csak hajnali 2-3 ig engedtek be a városba. Szóval elvileg körbejártam az összes discot a környéken hogy vele tudjak lenni egy órával tovább. Hozzáteszem soha nem aludhattam ott egy barátomnál sem és ő sem nálunk,pedig 3 éves kapcsolatom volt 15 éves korom óta. 19 évesen kénytelen voltam elköltözni hogy legyen szabadságom. Ja,és a barátaimat 3 hónapnál hamarabb nem vihettem haza bemutatni.. :S És nem volt 8 hónapnál rövidebb kapcsolatom. Szerencsére jelenleg 3 éve vagyok együtt valakivel együtt élünk és nincs rabságom :D
2010. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!