Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik nem látó és látó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nem látó és látó ember közti szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nekem lenne egy olyan kérdésem felétek, ami szerintem olvasásra furcsának fog tűni, de nem Vicc ezt kihangsúlyoznám most mindenekelőtt !!!

Szóval annak idején kint ültem az orvosi rendelő udvarán, ahol megpillantottam egy nagyon helyes srácot, akiről későbbiekben kiderült, hogy ott dolgozik a rendelőben mint gyógymasszőr. :-) Viszont közben érdeklődtem is utána,de hozzátenném, hogy nem látó személy vagyis vak. Aztán a nagyim elkezdett hozzá járni masszászra, ahol mesélt Rólam, hogy Én mit is tanultam (gyógypadagógiát) na ez most lényegtelen szerintem. Későbbiekben mentem hozzá, ahol a legelső találkozásunkkor bemutatkoztam neki, Én XY-nak az unokája, erre Ő igen tudom. Aztán elkezdtünk beszélgetni egymással, nem kellett több, mondta menjek fel vele a rendelőbe ott folytatjuk a beszélgetést. Felmentünk, mindenkit minket nézett. Bementünk a szobába, ahol megmasszírozott engem. Közben elég érdekesnek éreztem magam vele, mintha megkedvelt volna engem ez érződött is rajta.

Én megkedveltem Őt. Utána meg egész végig Rólam ábrándozott. Amint végzett a melóhelyén együtt hagytuk el a rendelőt. Az est folyamán többször fel is hívott engem. Aztán meg elhívott engem a Láthatatlan Kiállításra, ahol nagyon nagyon vigyázott Rám, mint a hímes tojásra. A Látó közönsség vagyis Mi látók csodálkoztak rajtunk. Na többet nem nyilatkozzom, ezek után válaszoljatok Nekem. Köszi.

"vak szerelme"


2010. júl. 19. 23:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
Miért ne létezne?? A szerelemhez semmi köze annak, hogy szemmel látod a másikat. Igazán csak a szívével lát az ember. Én ezen nem gondolkoznék, ha szeretem, nem érdekelne, hogy vak.
2010. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Mért ne létezne. Ugyan olyan ember csak nem lát. És még te végeztél gyógypedagógiát?
2010. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szeret, akkor szeret, attól még hogy vak miért-ne szerethetne?
2010. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nem bonyolítanám fölöslegesen az életet, amúgy sem olyan egyszerű
2010. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ha vak a parod, akkor nem tud szeretni. Ezt meg altalanosban is tanitjak.
2010. júl. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy vak, én nem tudnék ilyen emberrel járni.

Ahogy a kolléga is mondta elég nehéz az élet alapból is egészségesen, akkor milyen nehéz lehet úgy, hogy nem lát. Pl ha gyerekei lesznek nem úgy tud velük foglalkozni.

2010. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Eszmeráldáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2010. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Amúgy szerintem létezik, és csodás dolog lehet :) Sok sikert Nektek :)
2010. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én személy szerint 2 ilyen párt is ismerek.

Mindkét félnél a férfi a vak, és hosszúhosszú évek óta boldogan élnek. Úgyhogy: igen, létezik:)

2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5. válaszadónak: Mi köze a vakságnak a szeretet képességéhez,Ha neked általánosban ilyesmit tanítottak,akkor minden bizonnyal kisegítő iskolába jártál a téged tanító tanárral együtt.
2010. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!