Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy bombázó csajjal és hát eddig még nem volt barátnőm, ezért nem igazán tudom, hogy kell a nőkkel bánni. Hogy bánjak vele,hogy soha ne unjon rám? Hogy tartsam meg?
2010. júl. 19. 23:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kösd pórázra
2010. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
pff,kösz
2010. júl. 19. 23:28
 3/23 anonim ***** válasza:
nagyon szeresd,de hagyd hogy a barátnőivel is legyen.Érezze hogy nem tulajdonitod ki.Legyél vele normális,és nagyon kedves.
2010. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a kor a legfontosabb, mert az számít!!
2010. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
18 vagyok, 2. válaszadónak köszönet! :)
2010. júl. 19. 23:30
 7/23 anonim ***** válasza:
bombazoba kell egy jol mukodo botkormany, sok kess a fenntartashoz, az h sokat legyen jaratva, nehogy berozsdalljon, allando karbantartas, vigyazni kell, nehogy feltunjon a radaernyom ellenseges bombazo es h az ellenseg ne lohesse ki es ejthesse hadifogsagba...tomoren ennyi
2010. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos személység! ez nagyon fontos! maradj középpontban a haveri körökben,lássa,hogy számít a szavad egy társaságban! ha "bombázó",ha nem, figyelj oda rá,hogy ne legyen amiért más srác társaságát akarja keresni. újítás minden kapcsolatba elszokott kelleni időnként.keressetek új hobbit,szórakozóhelyeket időnként, kikapcsolódni.
2010. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
jobb ha szerzel egy bmw-t fakormánnyal bőrüléssel mert anélkül esélytelen
2010. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
jackd, ez aranyos válasz volt, bár nekem úgy jött le, mint ha azt mondanád burkoltan, hogy egy ribanc a csaj. :S
2010. júl. 19. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!