Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolatunk végét is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolatunk végét is jelentheti? Mit mongyak neki?

Figyelt kérdés

Barátommal 3honaja vagyunk együtt, és ö még a kapcsolatunk elött is nagyon szeretett bmx-eni és rohadt jol megy neki és nagyon szereti csinálni de néha azt érzem mintha a bringa fontosabb lenne mindt én. Probájjak bele törödni h ez az élete része, vagy mit tegyek?!


Másik dolog.. az h barátom már 2x füvezett v is 1x még nagyon rég meg amikor ismerkedtünk akkor ecer haverjaival bicozás közbe és h én nem birom a füveseket szal nagyon elitélem aki füvezik és mondtam neki h ne füvezzen ö meg mondta h "majd akk ugy fogok h ne tudd meg" és erre mit monnyak neki fenyegessem azal meg h ha füvezik szakitunk? nem fogok az miatt szakitani vele mert szeretem szal mit csinjek..?


2010. júl. 19. 23:08
 1/10 nielindi ***** válasza:
leirom ugy, h te is megértsd: tanujjááá meg irni!!!!
2010. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor füvezett másodszorra, ha mostanában, nálam repülne.
2010. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jézusom,egyik rosszabb ,mint a másik,jobb ,ha szakítotok,az iylen ne szaporodjon-.-
2010. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont!
2010. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg görkorizok, és nekem is legalább olyan fontos. Ne akarj rátelepedni vagy megváltoztatni. ha meg annyira nem tudod tolerálni akkor akkor keress mást
2010. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
bmxes pasival ne járj. főleg ilyenkor nyáron.állandoan azon jár az eszük(tapasztalat)az meg hogy füvezik csak akkor érdekeljen ha látod rajta,fontosabb nálad,vagy durván függő..de szerintem csak nagyfiút játszik
2010. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jesszus mekkora problémák. Már KÉTSZER is füvezett életében, és még hobbija is van a kis roha­déknak. Hát hogy képzeli?
2010. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Törőődj belee..

És neh akard meg változtatnii..Ne Mondd meg mit tegyeen azt nem szeretiik =/ tapasztalaaat ;D általába minden bmx esnek fontos a bicóó nagyoon ish .. az meg nem gond hogy 2.cer ki próbáltaa ^^ Ha pediig nem fogadod el ahogy vaan akkor nem is szerted igazáán =/ ;D

2010. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még ilyet, hogy bmx-ezik... inkább wow-ozna!
2010. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért neked nincs hobbid? Vagy ő a hobbid? Na ne röhögtess! Az a jó, hogy el tudja foglalni magát. Ha úgy érzed háttérbe szorulsz a biciklije miatt, beszéljétek meg, hogy egyik nap bmx-ezik, másik nap veled van. Az meg, hogy 2x füvezett életében, semmi, kevésbé ártalmas, mint az alkohol (gondolom azt is kipróbálta már, és te is iszol alkalomadtán).

De jó úton haladsz afelé, hogy igazi hárpia légy.

19L

2010. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!