Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már ilyen veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Egyszer csak azt vetted észre, hogy párkapcsolatod van valakivel, holott meg sem beszéltétek, csak egyszerűen együtt vagytok, "kimondatlanul".
2010. júl. 19. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, miért kellene mondani, hogy járunk?:) Szerintem ez tök jó, ha így alakul...
2010. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kell mondani ha érzitek :)
2010. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nekem még nem volt ilyen élményem, mindig megbeszéltük:)
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A "járást" nem kell kimondani, az úgy alakul ki, hogy egyre többet vagytok együtt és szerettek is együtt lenni ...
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg csak szexnek indult a dolog, aztán bevallotta, hogy belém szeretett (én is szeretem őt), de azt mondta, hogy ettől függetlenül nem járunk, mert makacs. Nem ismerkedünk másokkal, nem "csaljuk" egymást, csak így vagyunk...ezt minek lehet nevezni?:)
2010. júl. 19. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
élettársi viszonynak:D
2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem mondtam ki,hogy járok valakivel, mégis jártunk. Szerintem az ilyesmit fölösleges mondogatni... Ha mondod, ha nem, akkor is úgy van.


20L

2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 blanku ***** válasza:
En sem beszeltem meg a mostani baratommal.es 2 eve egyutt vagyunk es nagyon szeretjuk egymast!nem kell ezt meg beszelni ha igy jo neked akkor elj a lehetoseggel.ha pedig nem akkor valtoztass.
2010. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem olyan még nem volt hogy leültünk és meegbeszéltük hogy jó akk mostantól járunk! csaj alakult aztán ennyi...
2010. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!