Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom most kezdett el dolgozni.

Figyelt kérdés
Ő most 21 én 18. Eddig minden nap találkoztunk most 1 héten 1x. Nagyon hiányzik nem bírom így. Lehet jobb lenne a vége lenne?
2010. júl. 19. 22:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Elhanyagol a barátod? Merthogy dolgozik?! Hát, lehet, hogy tényleg jobb, ha otthagyod. Nagyon gyerek vagy még hozzá.
2010. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
bolond ember vagy
2010. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

áh... látom nem érted. ok, hogy rossz 1 héten egyszer, de mégis miben lenne jobb, ha elhagynád? mellesleg az én barátom is dolgozik egyetem mellett, sőt nyáron én is. hetente 2-3szor látjuk egymást az eddigi 6-7 alkalom helyett. k nehéz, de túl kell élni.

egyébként aludj néha nála, és akkor többet lehettek együtt

2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%
Ezen minden ember átesik ,és túlélik.Tudod felnőnek.És ez nem nemfoglalkozás,hanem az élet rendje.Anno én is hetente taliztam a párommal,aztán összeköltöztünk,összeházasodtunk,és van egy gyerekünk.Hatalmas tragédiát csinálsz belőle.Szerintem csak azért dolgozik,hogy ne lásson.
2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
ja és ha az egész életed ráépítetted eddig, akkor ne csodálkozz, hogy most nem tudsz mit kezdeni magaddal... barátnők? szülők? tesók? sport? valami hobbi?
2010. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Bunkók válaszát nem kérem -.- h letehetnek az emberek ilyenek:S
2010. júl. 19. 22:21
 17/34 anonim ***** válasza:
inkább hogy lehetsz te ilyen ostoba bazz-.-
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
kérdeztél>válaszoltak őszintén. vagy nem is voltál kíváncsi a válaszokra?
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

mi is pont ezt kérdeztük amikor olvastuk a kérdésedet-.-

micsoda véletlen oO?!

L/16

2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
17 ember egységesen állítja azt h vmi gáz van a felfogásoddal... lehet h el kéne gondolkozni rajta, ahelyett h továbbra is minket bunkóznál.
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!