Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez akadály? Bővebben ->

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez akadály? Bővebben ->

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon jó barátom, de én kezdek beleszeretni. Amikor találkozunk, azt érzem, hogy a társaságban lévő lányok közül egyedül rám figyel, velem tud csak úgymond értelmesen beszélgetni. Na most, én tudom, hogy neki a normális testalkatú, se nem vékony, se nem kövér lányok tetszenek. Rajtam 10 kiló felesleg van, teljesen jól érzem magam így a bőrömben, a környezetem szerint szép vagyok, de érte képes lennék leadni a kilóimból, akár még többet is. (félreértés ne essék, sosem kért meg rá)

Szerintetek létezik olyan, hogy ha lefogyok, akkor észrevesz, mint nőt? Bugyután hangzik a kérdés, tudom, de van ilyen, hogy akkor szexuálisan is vonzó leszek neki, nem csak a belsőm? És ha igen, akkor ez nem gáz, hogy az a 10 kiló volt eddig az akadály? így is lehet belőle szerelem, vagy ez túl felszínes?


Légyszi segítsetek!


2010. júl. 19. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed így magad a bőrödben, ne fogyókúrázz a kedvéért...ha megtetszel neki, akkor így kellesz neki, ahogy most vagy. És tegyük fel, mi van, ha lefogysz és hülyén érzed magad?
2010. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy az lenne a probléma. Meg amúgy is ciciből megy le leghamarabb ami nem jó :(
2010. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen de ez olyan furcsa... mindig mondja, hogy mennyire szeret és hogy nagyon örül, hogy megismert és hogy barátok vagyunk, de közben meg átölel meg megfogja a kezem... nem tudom, hogy ezt mire véljem...
2010. júl. 19. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne másért,hanem magadért fogyj le.Nem feltétlenül volt ez az akadály.A barátja vagy,és lehet,hogy így fontosabb vagy neki.De lehet,hogy beszélned kéne vele az érzéseidről.De előbb mérlegeld,hogy megéri e esetleg elveszíteni a barátságát,ha véletlenül nem működne a kapcsolatotok egy idő után.Amúgy miből gondolod,hogy a súlyod miatt nem nézz rád nőként?
2010. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-z
2010. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

abból gondolom, hogy előttem mindig normális súlyú barátnői voltak,majdnem az összes (ismerem a srácot már 14 éve, úgyhogy láttam majdnem az összes barátnőjét)

de azon már én is gondolkodtam, hogy ha emiatt nem kellek neki, akkor meg mi értelme, de nagyon szeretem :(


köszi a válaszokat, de írjatok még!

2010. júl. 19. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ki akarod végre deríteni, hogy mi szeretne tőled esetleg többet akkor légy te a kezdeményező most és legalább megtudod és pontot teszel ennek a kérdésednek a végére hogy ez több e mint barátság....


Te nyúlj hozzá te kezd el simogatni stb alakíts olyan szituációt amiböl csók jöhet ki, stb

2010. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!