Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan lányt ismernétek meg, akinek az előző párjáról van egy tetoválása?? (Nem arckép!!)

24/F


2010. júl. 19. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik testrészéről van kép?:D
2010. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én félnék melette. Legalább már halott volt a szerencsétlen? ))
2010. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első vagyok :o bocsi csak azért fontos dolog:o mert nem mind1 hogy miről :D am szerintem tök simán elfogadható :)
2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen tetoválás?
2010. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hátáról lenyúzott
2010. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem testrészről, és nem mondanád meg hogy az egy emléktetoválás, van benne nonfi, pár virág meg néhány motívum aminek vmi jelentése van. Azt mondja, hogy azért csináltatta,hogy emlékeztesse magát azokra a hibákra amiket elkövetett legyen az jó vagy rossz. És hogy olyat ne hagyjon megtenni magával amit nem szeretne
2010. júl. 19. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadható
2010. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is...habár azt hiszem h az agyban jobb helye van a hibák emlékeztetésére...de hááth nnah...mindenki másképp csinálja.
2010. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nem bírnám ki idegileg.
2010. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de ha a pasimnak lenne előző bnőjéről tetkója...hát az szerintem azt jelenti,hogy őt nagyon szerethette.. Mennyi ideig voltak együtt?

És elkezdenék cirkuszolni,ha pár év után nem csináltatna rólam is :D

és azt hülyeségnek tartom,hogy akar emlékezni a hibáira,mert ennyi erővel minden hülyeséget magáraa tetováltathatna

2010. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!