Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek? Ti mit ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek? Ti mit ajánlanátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

lehet sok ilyen kérdés volt már ..az is lehet hogy unjátok stb.. de én is a sok tanácstalan ember közé tartozom!

A barátnőm 2 hét múlva lesz 18éves és nem tudom mit vehetnék neki ajándékba.. parfüm kilőve.. azt már kapott :D szóval minden ötlet..tipp jól jönne! előre is köszönöm!


2010. júl. 19. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem ki lehet szúrni a szememet egy jópofa csuporral(mert csupor b*zi vagyok), vagy egy üveg cherryvel. xD
2010. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél ékszert (lehet bizsu is), vagy olyan naptárat amin közös képek szerepelnek
2010. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vibrátor? műbré? szerintem azoknak titokba nagyon örülne:)
2010. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
loj neki a falusi bucsuban valami plussdogot. a benne maradt lovedekeket nehogy kiszedd! XD
2010. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!