Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Mit csináljak hogy úgy szeressen mint rég? (lent)

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon összevesztünk tegnap.Mondjuk alapból sokat veszekszünk..sajnos elég féltékeny vagyok.Úgy volt,hogy ma talizunk,dehát nem találkoztunk mert összevesztünk. Az a helyzet,hogy amikor mérges vagyok elég sok hülyeséget,bántó dolgot mondok amit később nagyon megbánok. És a barátomnak is mondtam párszor bántó dolgokat. De ma kiakadt és szakítani akart,én teljesen kiakadtam,bőgtem,rosszul voltam,könyörögtem hogy adjon még 1 esélyt. Elmentem utána anyummal vásárolni hogy eltereljem a figyelmem. Amikor hazajöttem,mondta hogy ad még 1 esélyt. Kérdeztem,hogy szeret-e még,és mondta hogy már nem annyira mint pár napja. Csütörtökön találkozunk,aztmondta hogy helyre tudom hozni a dolgokat olyanra mint rég volt. Hogy csináljam? mit tegyek hogy megintúgy szeressen mint rég?
2010. júl. 19. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

először is jó lenne, hogy ha nem vágnál a fejéhez mindent, ami idegrohamodban eszedbe jut. biztos neked is vannak olyan dolgaid, amiket ha a pofádba kenne nagyon rosszul esne. amikor veszekedtek, gondolj arra, hogy ha megint fa.szságokat mondasz szakítás lehet a vége. tudom nehéz nem féltékenykedni, de ha egyszer adott egy esélyt, akkor veled akar lenni. ha találkoztok, mond el neki, hogy sajnálod és igyekszel h többet ne forduljon elő.

én ezt tenném.

L/18

2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!