Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Barátom megkért aludjak ma ott. De én nem is tudom. Tegnap még feldobott az ötlet akartam is nagyon ,de ma meg úgy érzem semmi kedvem hozzá. De nem akarom megbántani sem mert már párszor lemondtam az ottalvást..

De egyik pillanatban úgy érzem akarom , máskor meg azt hogy nem..de inkább a nem az ami erősebb..


2010. júl. 19. 16:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát biztos azért írod ezt mert veled megcsinálták .. sajnálom ha szerencsétlenül jártál :D :P
2010. júl. 19. 16:52
 12/14 anonim ***** válasza:
ha késznek érzed magad rá akkor aludj ott, és jöjjön aminek jönnie kell.. ne gondolkodj annyit, ha szüleid engedik ,akkor aludj ott..
2010. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, akkor egy megmagyarázhatatlan ellenérzés?

A srác egyedül lakik, vagy a családdal? Lehet, hogy van a családjában vki, aki miatt nem szívesen mész oda? Vagy lehet, hogy tudat alatt mégiscsak félsz? Vagy nem szereted eléggé a barátod? Vagy annyira messze lakik, hogy körülményes eljutni oda?

Sajnos magadnak kell rájönnöd, mi az oka, én csak feltettem pár segítő kérdést, hátha...

2010. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, aludj ott vele, ham,eg nemlessz kedvedrá, akkor mondmeg neki, hogy most ne, de lehet, hogy ottmajd megjön rá a kedved.(:
2010. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!