Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha egy kapcsolat folyamán a párotok normál testsúlyról felhízna 97kg-ra 175 cm mellé?

Figyelt kérdés

Ez történt egy haverommal nemrég, aztán utána nem sokkal véletlenül szakítottak. Lehet hogy ennek is köze volt hozzá...

Kíváncsi vagyok kit mennyire zavarna ez a probléma.



2019. nov. 30. 05:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve csak olyan férfival jövök össze, akinek fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód.

De tételezzük fel, ha a párom elkezdenek hízni, akkor már az elején elcsípném, együtt mozognánk, megmondanám neki, hogy az elhízásnak sok egészségügyi problémái vannak. Ha hízik tovább, akkor vérvétel, hogy a pajzsmirigy jól működik-e, ha igen és csak zabálás a hízás oka, akkor megmondom neki, ha nem fogy le, vége a kapcsolatnak.

2019. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, hogy miért elítélendő, ha valaki kilép egy olyan emberrel való kapcsolatból, aki sz@rik az egészségére és annyira sincs tekintettel a másikra, hogy igyekezzen vonzónak maradni a szemében. Nyilván más megítélés alá esik, ha valaki beteg vagy mondjuk egy baleset miatt egy ideig nem tud járni vagy felkelni az ágyból, így nyilván sportolni sem és más, ha csak simán kontoll nélkül zabál. A kérdésre válaszolva párszor szólnék neki, hogy zavar a dolog, de ha ezek után sincs még csak szándéka sem a változásra, akkor lépnék.
2019. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Keresnék neki egy jó orvost. Lehetetlen csak úgy felhízni úgy, hogy észre se vegyük a folyamatot. Szerintem normális ember életében ez úgy van, hogy él, eszik, szórakozik, vannak időszakok mikor úgy érzi nem elég fitt, kicsit punnyadt esetleg lett egy pici hasa és elkezd edzeni és jobban odafigyelni, hogy ne súlyosbodjon el. Utána megint leszarja. Kb ennyit jelent vigyázni az alakodra ami éppen csak egy kevés odafigyelést igényel. Viszont nem hiszem (mármint magamból kiindulva) hogy bárki szakítana ezért. Ez csak a zsírtömeg a testen, olyan mint a hajhossz, változik.
2019. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bele egy Zorb Ball-ba a dagit es leguritani a Libego alatt a Tunder Sziklarol.
2019. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsore orvos ha tul gyors volt a hizas

Kivizsgalas

Amugy inkabb csak akkor ha tenyleg extrem eset all fenn.


Nekem ez meg siman beleferne 🙂 szeretem ha kerekebb a parom

2019. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Bezzeg fordított helyzetben ha a férfi elhagyja a nőt, vagy akár csak szóvá teszi neki, hogy meghízott, akkor már rögtön egy mocskos disznó.
2019. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő alatt és mitől hízott meg? Mennyi volt a súlya előtte? Nem mindegy, hogy betegség, vagy zabálás és lustaság. Nem mindegy, hogy ha már így alakult bármi miatt is, le akar-e fogyni, vagy nem érdekli. Ha elkezdett zabálni és lustulni, és nem is akar változtatni akkor elhagynám. Nem a súlya miatt hanem az életmódja és hozzáállása miatt.
2019. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül szakítottak,de elmondanám, hogy nem csak a súllyal volt ott a baj. Nekem a 165 cm magas volt férjem egyszer-kétszer majdnem 80 kilóig hízott, de nem zavart, legföljebb mondogattam neki, hogy jobban nézett ki max 70 kilósan. (ő azért elég erős is, fizikai munka stb) Engem nem zavart, ő meg azért általában megijedt ilyenkor és elkezdett odafigyelni. Nem a súlya miatt váltunk el, sőt, tök jól nézett ki amikor váltunk, de ugye más problémák akadtak. Ha két ember szereti egymást akkor 10-20 kiló felesleg még nem válóok. Ha nem szeretik egymást igazán, már 5 kiló is elég. Vagy csak nem volt rajta sapka.
2019. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is hízott kicsit mikor abbahagyta a versenysportot de megszokàsból ugyanannyit evett mint korábban. Nyilván ennyiért nem hagytam el, de mondogatom neki hogy figyeljen oda. Járunk edzeni is. A férjem nem hájas csak pocakot eresztett, karja, háta izmos. A barátodék esetében más is lehetett a gond, a hízás csak az utolsó szög lehetett abba a bizonyos koporsóba.
2019. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kb 75 kilóról hízott fel és relítve lassan és észrevétlenül de biztosan. Nem tudom pontosan mennyi idő alatt.
2019. nov. 30. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!