Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy éve, hogy megismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy éve, hogy megismerkedtem a párommal, egy focis banketten találkoztunk. Szeretnék neki egy alkalomhoz illő üzenetet küldeni. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Ekkor még nem jöttünk össze csak rá egy hétre. Tehát a megismerkedéssel kapcsolatba kellene idézet, vers vagy sms.
2008. nov. 18. 09:47
 1/6 Srapnel ***** válasza:
Addig jó, amíg Te keresed, vagy fogalmazod meg. Rég rossz, ha vadidegeneknek kell helyetted. Írj akkor neki valami személyeset az elmúlt egy évből, mert ez így sehogysem jó.
2008. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az üzenetet úgy értettem, hogy idézet, vers vagy sms... Nem vagyok sem író, sem bölcs hogy ilyeneket írjak magamtól. Az elmúlt egy év történéseit már sokszor felidéztük meg azt inkább szóban tenném. Mások születésnapra,névnapra, házassági évfordulóra kérnek segítséget, hogy milyen üzenetet írhatnának, én a találkozásunk évfordulójára szeretnék írni és ahhoz kértem segítséget. Azért köszönöm a választ.
2008. nov. 18. 16:41
 3/6 Srapnel ***** válasza:
Figyelj, mi nem ismerjük sem őt, sem Téged, tehát semmi rátok szabottat nem tudunk írni. Sablonos, általános idézetet meg szerintem ne írj. Én legalább is utálnám.
2008. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is olyat kértem ami ránkszabott, csak egy sima sms-t verset, amit évfordulóra lehetne írni, valami szépet... Ha írsz valakinek mondjuk szülinapjára, mindig te költesz neki valamit egyedit? A legtöbben "sablon"szöveget írnak, mégis jólesik a másiknak, hogy gondolnak rá, nekem ez a véleményem...
2008. nov. 18. 18:30
 5/6 Srapnel ***** válasza:
Nem költök. Ha távoli ismerős, akkor írok egy emailt v. sms-t, amiben hétköznapi szavakkal kívánok neki boldog akármit és írok valami vicceset, ami róla szól. Ha közeli ismerős, akkor felhívom.
2008. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Srapnel ***** válasza:
Olyan ez, mint karácsonykor megkapni ugyanazt a vicces sms-t harmadjára...
2008. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!