Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarat tőlem?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok. februárban egy bulin megismerkedtem egy évfolyamtársammal.Megkérdezte, hogy felvehet e msn-re..két puszival köszöntünk el.Másnap már beszéltünk (msn-en) Ezután egy időre "eltűnt". Áprilisban hosszú idő után újra rámírt..azóta minden nap beszélünk. Elmondta, hogy el tudna Velem képzelni egy komolyabb kapcsolatot, de van egy is baj...van Neki egy másik lány is. Kb 2hónapig minden nap beszéltünk...jelét adta, hogy tetszem Neki...de közben azzal a másik lánnyal többször is találkozott. (Velem személyesen sosem.) június 22-én egy közösségi portálról kellett megtudnom, hogy összejöttek. Azóta is minden nap beszélünk, sőt elmondta, hogy úgy érzi nem boldog a barátnőjével, és szeret. Egyik este találkoztunk is...sokat beszélgettünk, sétáltunk. Sokszor ír sms-t...hívni is szokott. A napokban újra találkozni fogunk. Érzem, hogy szeret..és én is nagyon szeretem őt. Szerintetek tényleg több van köztünk, mint barátság...vagy csak én vagyok túl naiv, és beképzelem magamnak, hogy ebből több is lehet? kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. júl. 19. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem h ha jól ellenétek szeretitek egymást akkor miért szenved egy másik csajjal???
2010. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a tartalék. Ha ez neked jó, akkor persze, beszélj csak vele amennyit akarsz és hidd, hogy szeret.
2010. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elég félénk a fiú...szinte mindenkivel.szerintem nem is merne szakítani a lánnyal.



amúgy kedves "második válaszoló" elhiheted, hogy nem azért tettem fel a kérdést, mert nekem annyira csudijó. de azért köszönöm a válaszodat. :)

2010. júl. 19. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én ebbe tuti nem mennék bele...sztem mondd meg neki hogy akkor döntse el hogy ki kell neki..te vagy a másik csaj..mert ez így...hát elég gáz
2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves "kérdező". Nyilvánvaló, hogy ez a pasi nem téged akar. Ha téged akarna, már rég együtt lennétek. Nyilván nagyon rossz neki azzal a lánnyal, azért nem veled van. De ez egy kényelmes megoldás, mindig van vas a tűzben. Esetleg lehet a fiú felszínes, ha a másik lány egy bombázó, te pedig nem vagy az, nyilván a szeme a másikat kívánja. De ez kevésbé valószínű.


A "második válaszoló"

2010. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen persze, így egyszerűbb neki, de végül is én "rondítottam" bele a terveibe, mert amikor megismert engem, a jelenlegi barátnőjével már alakult köztük valami. Tegnap azt írta, hogy a barátnője nem foglalkozik Vele..meg ilyenek...érdekes. egyébként nekem aztán rendesen van önkritikám, de még én is látom, hogy nem lehet minket egy lapon említeni..mármint az említett lánnyal...eleve több, mint két évvel fiatalabb nálam...nagyon kislányos.külsőre és belsőre is.

köszönöm az eddigi válaszaitokat :)

2010. júl. 19. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a lóf*szba csináltad hogy egy évfolyamtársaddal nem találkoztál ápriis óta? Jársz te suliba?
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

persze, látásból-hallásból ismertem is:D

vagy te minden évfolyamtársaddal ilyen közeli kapcsolatban vagy?:)

amúgy köszönöm a válaszodat.

2010. júl. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!