Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki járt ilyen sz@rul mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt ilyen sz@rul mint én?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, életem első boldog párkapcsolata volt, a srác másfél hónap után benyögte h nem szeret. Ennek már egy hete.. Egész életemben arra fogok gondolni h egy ien hazugnak adtam oda magam. Az első párkapcsolatnak nem igy kellett volna történie. Járt még vki hozzám hasonlóan, ilyen szarul?:(
2010. júl. 19. 00:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam hanem az előtted lévőnek, de egyébként leszarom, te is magadra veheted, nem vagyok haragtartó
2010. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor béke! Na jó észosztást továbbra is!
2010. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sátánfattya, kösz! Megóvtál egy fizikai fájdalomtól! XD
2010. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy most sz@rul vagy :( Tényleg sajnálom.Amit tehetsz,hogy levonod belőle a tanulságot.Egy hónap sem sok,nem kell lefeküdni senkivel,aki pár hét után azt mondja szeret.Nagyon olyan szaga van a dolgonak,hogy kihasználtak.Tanulj belőle és legközelebb hagyd,hogy többet teperjenek érted.Akiért meg kell dolgozni,azt meg is becsülik!

El fog múlni ez a fájdalom,adj időt magadnak!Egy hét még semmi!Aztán próbálkozz tovább,ismerkedj!Nem minden fiú ilyen és te is okosabb leszel legközelebb!Fel a fejjel!

2010. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nemtom, mennyi vagy, hogy így 1,5 hónap leforgása alatt szűzként összefeküdtél vele? Mert ennyi idő alatt, ha a sréc normális, vagy még vár vagy később hagy el (és meghúz még párszor)

Nyilvánvaló, hogy csak lyukra játszott.

2010. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
igaz, részben én voltam a hülye.. köszönöm szépen utolsónak a választ :))
2010. júl. 19. 01:24
 17/21 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek:D azért volt velem hogy legyen kivel aludnia, és ne unatkozzon a 7köznapjain..magyarul pótlék voltam, csak akkora tapló h nem veszi észre h ez másnak fáj..ha nem az első lett volna nem fájna ennyire :S de barom voltam :(
2010. júl. 19. 01:27
 18/21 anonim ***** válasza:
Hja, őszinte leszek akkor és igen, ezt te cseszerintetted el és hagytad kihasználni magad minden téren. Hát... Ez van most már, próbálj túllépni rajta. Ez is egy élettapasztalat, csak vmilyen tekintetben nem a legjobb. Legalább jó vt?
2010. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Legalább d.gtatok egy jót, és aztán elhagyott..

Hidd el, van ennél szarabb is, pl. hogy még tovább van veled, te még jobban belezúgsz, akár hónapokig is kihasznál, és aztán szó nélkül tovább áll..


Nézd a jó oldalát: Hamar kiderült, hogy mire hajtott csak, illetve hamar kiderült, hogy nem hozzád való, nem rabolja az idődet és nem tesz így tönkre,nem hiteget, lépj te is tovább!

2010. júl. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy csajok, elmagyarázhatnátok, hogy mi a fenéért ilyen fontos az első? Nem vágom, tényleg.

25/F

2010. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!