Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A barátnömmel most leszünk 2 honaposak lassan, és megromlott a kapcsolatunk.Azt mondja hogy én változtam, ideges vagyok(1x veszekedés közben leosztottam), meg én dolgozok és fáradt vagyok és az idegesiti fel hogy visszakérdezek dolgokat. Ez megy lassan három hete, hétfön megbeszéltük hogy folytassuk , azt is inkább én akartam, mert ténleg nagyon szeretem , de ugy érzem h ö már nem szeret, minden kis hülyeségen kiakad például hogy msn irtam neki hogy találkozzunk ma(vasárnap) és ö mondta hogy nemjó, 1héten 1napot szán rám...ezen a héten 2-3ora volt amig láttam. most ha nem találkozunk szerdán ami elég valószinü akkor 3hétig nem látom, és 30km-re lakunk egymástol. nem igaz hogy ne tudná szabaddá tenni semelyik napját. Miért nem akar találkozni? lehet hogy másik pasi? bár azt mondta hogy az ilyet mondaná.

mindig én kezdeményezek, de minidg csak azt hallom hogy nemtudom amiböl késöbb nem lesz...

lány: 17/f

18/f


2010. júl. 18. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az az utolsó előtti vagyok "ez durca..."



mi n+1? nem értem bocsi

2010. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
utolsó te lány vagy vagy fiú?
2010. júl. 19. 23:58
 13/14 anonim ***** válasza:
f
2010. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"ez durca" vagyok :D:D


ha érdekel valami, írj privát üzenetet...

2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!