Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon cinkes ha én általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon cinkes ha én általában elöbb élvezek el mint a barátnőm?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy én mindig hamarabb megyek el, de utána felajánlom neki hogy ,,kárpótolom" de olyankor meg vissza utasitja. azt mondja, hogy neki már az is jó hogyha én elmegyek. de nekem nem. szeretném ha ő is elmenne. próbálkoztam azzal is hogy előjáték alatt kényeztetem addig amig elnem megy, de közbe mindig annyira be indult hogy már bele kellett csapni a lecsóba
2008. nov. 17. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy azért mikor beszélgettünk erröl akkor kibökte hogy néha bizony csalódott volt egy kicsit... ez tényleg nagyon gáz? elronthatja a kapcsolatunkat?


bár ő azt mondta h nem és nagyon szeret meg minden. igazábol én vagyok neki az első komolyabb

2008. nov. 17. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad hogy mennyi az az idő amennyi kell hogy elmenj így nehéz segíteni
2008. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Húha, én is jártam így a párommal (lány vagyok) és nekem is rosszul esett, bár nem mondtam neki. Meg kell tanulni "bevárni" a lányt...
2008. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, fiatalon még nem olyan durva, hiszen ezt is meg kell tanulnod. Azonban azt is megtehetitek, hogy a párod kielégít téged orálisan, majd te is kényeszteted, az előjáték során kielégíted, és ezalatt az idő alatt újra erekciód lesz. A 2. alkalommal már lényegesen tovább birod, és megtudod várni, míg ő is elmegy.

Petranova

2008. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, nekem is szokta mondani a barátnőm, hogy nem kell 4-5X fölvinnem a csúcsra, ne legyek ennyire teljesítmény orientált. Neki az is bőven elég, hogy nekem jó.
2008. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk meg úgy van, hogy én szoktam későn elmenni, aztán látom, hogy néha már egy kicsit sok a lánykának így akkor már nemnagyon húzom a dolgot.
2008. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!