Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok! Dobtatok mar valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Dobtatok mar valakit a kis merete miatt?

Figyelt kérdés

Kb mekkora volt neki?

A szex lehetetlen volt vele ?


2019. nov. 21. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam olyam volt, hogy a pasi állandóan azt mondogatta, hogy neki milyen kicsi... Beleszerettem de kapcsolatot nem akart de szexelni persze akart volna... Viszont ezmiatt nem feküdtem le vele, mert fèltem ha tènyleg kicsi akkor nem èlveznèm ès csalódás lenne csak így vègül nem feküdtem le vele.

Persze ha nem mondogatja állandóan milyen kicsi neki simán lefeküdtem volna vele.

2019. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!