Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy barátnőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt, de nem tudom hogy hogyan. Nyáron hol lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés de eddig csak olyan barátnőm volt aki a baráti társaságba tartozott vagy osztálytárs.

Tehát akit ismertem belülről is.

Szóval nem tudom hogy mit hogyan csináljak pedig olyan sok szép lány van...

Még a gond az is hogy önbizalom hiányos vagyok (nemtudom miért mert azt mondják hogy nem nézek ki rosszul,sőt...vicces vagyok de tudok komoly is lenni stb.)Nem vagyok a discoba járós típus de nem szeretek otthon ülni se.

Az önbizalom hiány miatt "félek" odamenni lányokhoz akiket nem ismerek.Félek attól hogy kiröhögnek,visszautasítanak stb.

Már meguntam azt hogy arra várjak hogy egy lány közeledjen(ami szerintem gáz mert az a normális ha egy fiú udvarol...)én szeretnék lépni.

Tehát hogy "csináljam" mik az első lépések?


2010. júl. 18. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
irj egy privit:D 16/L
2010. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
És mit írjak bele? :D:)
2010. júl. 20. 20:06
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

odamész hozá hogy

Szia hiszel a szerelem elsö látásba?:D

vagy ecerüen csak odamész hogy szia nagyon szép vagy =]

a lányoknak ez tetszik^^

16L

2010. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Bulikba,Strandokon :)
2010. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

veled télleg gond van...

egy lány azt irja neked hogy irjál neki egy privit,te vissza kérdezed hogy mit irjak bele??:Sxd

Tök mindegy hogy mit irsz bele köszönj neki és indulj ki abból amit mondottpl megkérdezed hogy miért akarta hogy irj neki?vagy vmit

tök mindegy az a lényeg hogy az első két mondat meglegyen a többi utánna adja magát:D

csak bátran öccse:D;)

2010. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
minden hol vannak jó csajok... Mucsaröcsögén is találhatsz magadnak, attól függ hogy elég rámenős vagy -e....
2010. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

TESCO-ban...


egyebkent meg siman barhol leszolithatsz egy csajt, ahol nem siet sehova... csajoztam mar villamoson, APEH-nal varakozas kozben, vonaton, orvosnal a varoban. Csak ne nyomulj nagyon csak azert, mert ugyse tud elmenekulni :D

2010. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl, és ne játszd meg magad, ennyi az egész :) Oda mész, hogy Szia, hogy vagy? ennyi elég is, és pl ha strandon vagy, akkor megkérdezed, hogy erre lakik, vagy barátaival nyaral-e :) Egyébként ilyenkor a Balatonnál a legkönnyebb ismerkedni, ott el tud lazulni az ember :) Esetleg, ne mondj magadról semmit, kérd el a telefonszámát, de te ne add meg a tiéd, szóval legyél titkozatos ;) Remélem segítettem, 16/L
2010. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Hát nem tudom, én úgy vagyok vele, ha valaki csak úgy odajönne megszólítani, kb hátat fordítanék az illetőnek... :D Sok lánynak nem jön be az ilyen. Inkább ismerkedj szórakozóhelyeken, próbálj meg társasággal menni, biztos van "bátrabb" fiú a barátaid közt, aki oda mer menni akár egy másik lány-baráti társasághoz. Onnan meg már könnyebb. Ha tetszik neked ott egy lány, és te is neki, nem fogjátok csak úgy szó nélkül otthagyni egymást, kérd el a telefonszámát, msn címét, vagy bármi... :)

16/L

2010. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Strandon sokat lehet ismerkedni!Ha megtetszik egy lány adj felé jeleket mosolyogj rá,vagy valami ilyesmit!És ha a lány is vissza mosolyog vagy néz téged akkor már ez azt jelenti hogy bejösz neki!!Vagy pedig még buli helyeken!
2010. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!