Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy barátnőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt, de nem tudom hogy hogyan. Nyáron hol lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés de eddig csak olyan barátnőm volt aki a baráti társaságba tartozott vagy osztálytárs.

Tehát akit ismertem belülről is.

Szóval nem tudom hogy mit hogyan csináljak pedig olyan sok szép lány van...

Még a gond az is hogy önbizalom hiányos vagyok (nemtudom miért mert azt mondják hogy nem nézek ki rosszul,sőt...vicces vagyok de tudok komoly is lenni stb.)Nem vagyok a discoba járós típus de nem szeretek otthon ülni se.

Az önbizalom hiány miatt "félek" odamenni lányokhoz akiket nem ismerek.Félek attól hogy kiröhögnek,visszautasítanak stb.

Már meguntam azt hogy arra várjak hogy egy lány közeledjen(ami szerintem gáz mert az a normális ha egy fiú udvarol...)én szeretnék lépni.

Tehát hogy "csináljam" mik az első lépések?


2010. júl. 18. 22:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
ismerkedj a strandon;) csak ne mássz rá a csajokra mer az gáz-.- velem is ezt csinálják..szánalom xd
2010. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok mint te....de a kérdésre nem tudom a választ.:S
2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Lehetne több kiindulási pontot adni?

Nem hülyéskedem, ilyen téren elcsesztem valamit...Mindig a biztosra mentem...

2010. júl. 18. 22:12
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha véletlen 2 csajt találsz eccere egyik az enyém is lehet :D
2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem találsz bőven
2010. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akárhol. Buszmegállóban, orvosi rendelőben, boltban, bárhol...Csak legyen bátorságod:) Tudom, könnyű ezt mondani, de másnak se pottyant csak úgy az ölébe a barátnő, tettek is érte (többség).
2010. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
általában ilyen helyeken hemzsegnek
2010. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:D
2010. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen olvasgatnád az oldalt, észrevehetted volna, hogy az összes barátnő nélküli, meg szűz fiú önbizalomhiányos. Szóval ezért nincs csajod. Az tök mindegy hogy nézel ki, meg vicces vagy-e, meg ilyen marhaságok, a legfontosabb az önbizalom. Sportolj valamit, attól lesz önbizalmad, ha csak úgy simán fejben nem tudsz változtatni ezen.

Az meg a legnagyobb hülyeség, hogy félsz, hogy kiröhögnek. Egyrészt nem fognak kiröhögni, másrészt ha igen, ki a f@szt érdekel? Röhögjenek, te meg menj tovább a következő csajhoz. Ha nem vagy felszabadult, és ismeretlenek véleményére adsz, soha sem leszel sikeres.

2010. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak kösz!

17 vagyok

De pl buszmegállóban hogyan vagy strandon hogyan?Milyen szöveggel menjek oda, mit hogy csináljak?

Egyébként úszok,gördeszkázok(-->most kezdtem.)

2010. júl. 19. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!