Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi szerzési trükkök? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 22:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor szedj fel te pasit!
2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát típus függő
2010. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem a bugyi nélküli dolog bejönne... megmozgatna :D

Trükk nincs ebben, hívd fel magadra a figyelmet, mutass némi érdeklődést a kiszemelted iránt, és oda fog menni... hidd el ;)

Érdeklődés mutatása: Nézd a pasit, mint állat!! :D

Enyhébben: Szemezgess vele, figyeld, mit csinál, esetleg kacsints neki, ha merész vagy :P

2010. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem, hidd csak el!

Tuti tipp!

Nálam bejön ha valaki így akarja felhívni magára a figyelmet!

:)

2010. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Különben is, attól még lehet beszélgetni, ha úgy csinálja ahogy tanácsoltam!

:)

2010. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
írj privit fe lszedlek én!
2010. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
monddck, kedves kérdező, nem estél kicsikét a fejecskédre?...miért akarsz fájdalmat okozni magadnak??...mert pasi=szerelem=csalódás=fájdalom...szal sztem hagyd a francba, s keress egy háziállatkát...
2010. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"monddck, kedves kérdező, nem estél kicsikét a fejecskédre?...miért akarsz fájdalmat okozni magadnak??...mert pasi=szerelem=csalódás=fájdalom...szal sztem hagyd a francba, s keress egy háziállatkát...

"

Akkor hagyja mindenki abba és ne szaporodjunk, ugye?

2010. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
sima szexhez nem szükséges szerelem....és a gyereknemzéshez elég a sima szex is....nekem csakis negatív tapasztalatom van ezen a téren, ez az én személyes véleményem, nem kell miatta leoltani....
2010. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!